AKIF | |||||||
D50A | 10:31:52 | Gitte Møller | D50A | 4075 m | Rød start | 8634651 | |
H55A | 11:37:00 | Lars Humle | H55A | 6550 m | Blå start | 8634652 | |
H65A | 11:00:24 | Ole Christiansen | H65A | 4350 m | Rød start | 8620419 | |
ASG Teutoburger Wald | |||||||
D50A | 11:07:00 | Iris Hohberg | D50A | 4075 m | Rød start | 8634658 | |
H50A | 11:20:00 | Thomas Hohberg | H50A | 6625 m | Blå start | 8634657 | |
Aalborg OK | |||||||
D20B | 10:15:00 | Laura Lyngby | D20B | 3000 m | Rød start | 8625252 | |
D21AK | 11:03:00 | Helle Bobach | D21AK | 4375 m | Blå start | 8625176 | |
D21AK | 11:15:00 | Marie-Louise Møller | D21AK | 4375 m | Blå start | 8626775 | |
D21C | – | Malene Aagaard Nielsen | D21C | 2800 m | Grå start | 8619789 | |
D35A | 10:19:26 | Anna Bobach | D35A | 6275 m | Blå start | 8618900 | |
D45B | 11:18:00 | Inge Mogensen | D45B | 2750 m | Rød start | 8620783 | |
D60A | 10:59:33 | Kirsten Bobach | D60A | 3125 m | Rød start | 8628235 | |
D65A | 11:31:00 | Edith Sørensen | D65A | 3125 m | Rød start | 8628312 | |
D65A | 11:35:00 | Britta Bobach | D65A | 3125 m | Rød start | 8619764 | |
H10A | – | Christoffer Vang Bobach | H10A | 2150 m | Grå start | 8620922 | |
H10B | – | Marius Vang Bobach | H10B | 2075 m | Grå start | 8626663 | |
H12A | – | Jonathan Birk Nielsen | H12A | 3175 m | Grå start | 8621110 | |
H16A | 11:06:54 | Marko Birk Nielsen | H16A | 6550 m | Blå start | 8620512 | |
H18A | 10:11:13 | Christian Møller | H18A | 7900 m | Blå start | 8621148 | |
H18A | 10:53:00 | Simon Reimers | H18A | 7900 m | Blå start | 8624800 | |
H21A | 11:04:53 | Morten Schou | H21A | 10125 m | Blå start | 8620768 | |
H21AK | 10:27:16 | Claus Bobach | H21AK | 6275 m | Blå start | 8625284 | |
H21AK | 10:50:01 | Andreas Popp | H21AK | 6275 m | Blå start | 8628356 | |
H21AK | 11:03:00 | Morten Vang Jensen | H21AK | 6275 m | Blå start | 8624431 | |
H21AK | 11:16:00 | Brian Aagaard Nielsen | H21AK | 6275 m | Blå start | 8628183 | |
H40A | 11:30:46 | Bo Birk Nielsen | H40A | 8350 m | Blå start | 8628316 | |
H50A | 10:31:54 | Jan Møller | H50A | 6625 m | Blå start | 8628204 | |
H50A | 10:52:45 | Søren Flytkjær | H50A | 6625 m | Blå start | 8627217 | |
H50A | 11:10:34 | Thomas Lindschouw | H50A | 6625 m | Blå start | 8628391 | |
H65A | 10:37:51 | Poul Bobach | H65A | 4350 m | Rød start | 8627937 | |
H65A | 10:53:59 | Kai Ø. Laursen | H65A | 4350 m | Rød start | 8627846 | |
H65A | 11:01:12 | Niels Bobach | H65A | 4350 m | Rød start | 8628302 | |
H65A | 11:17:18 | Ulf Mogensen | H65A | 4350 m | Rød start | 8627694 | |
Aalborg P.I. o-afd. | |||||||
H60A | 10:22:27 | Egon Sloth | H60A | 5150 m | Blå start | 8628264 | |
H60A | 10:39:57 | Hans Pedersen | H60A | 5150 m | Blå start | 8627196 | |
H65A | 10:49:35 | Gorm Jespersen | H65A | 4350 m | Rød start | 8625562 | |
Aarhus 1900 Orientering | |||||||
D12A | – | Anna Bo Kølbæk | D12A | 3175 m | Grå start | 8628297 | |
D14A | 10:35:30 | Astrid Gylling Hougaard | D14A | 4125 m | Rød start | 8621769 | |
D21A | 11:48:00 | Anne Ekhard Edsen | D21A | 6625 m | Blå start | 8625559 | |
D21AK | 11:11:58 | Marie Dybdal | D21AK | 4375 m | Blå start | 8621996 | |
D35B | 10:50:00 | Pia Bo Kølbæk | D35B | 3000 m | Rød start | 8628287 | |
D45AK | 11:36:40 | Hanne Gylling | D45AK | 3125 m | Rød start | 8626905 | |
D50A | 11:29:00 | Vibeke Ekhard Edsen | D50A | 4075 m | Rød start | 8626781 | |
D60A | 10:50:00 | Lone Dybdal | D60A | 3125 m | Rød start | 8627157 | |
D60A | 11:27:19 | Gerda Henriksen | D60A | 3125 m | Rød start | 8623012 | |
D65A | 11:40:00 | Birgit Rasmussen | D65A | 3125 m | Rød start | 8626787 | |
D75A | 10:30:28 | Bodil Buchtrup Jensen | D75A | 2250 m | Rød start | 8626374 | |
H14A | 11:46:00 | Mikkel Bo Kølbæk | H14A | 4175 m | Rød start | 8626744 | |
H45A | 11:27:00 | Jan Kølbæk | H45A | 7900 m | Blå start | 8626852 | |
H50A | 10:44:12 | Allan Hougaard | H50A | 6625 m | Blå start | 8628283 | |
H50A | 10:49:46 | Anders Edsen | H50A | 6625 m | Blå start | 8625389 | |
H65A | 10:55:14 | Keld Abrahamsen | H65A | 4350 m | Rød start | 8625403 | |
H70A | 11:01:04 | Per Lind Jensen | H70A | 3475 m | Rød start | 8622830 | |
Åben1 | – | Sune Dupont | Åben1 | 8350 m | Blå start | ||
Allerød OK | |||||||
H21AK | 10:30:05 | Kasper Jørgensen | H21AK | 6275 m | Blå start | 8634653 | |
Amager OK | |||||||
H21AK | 10:48:50 | Tajs Hviid Pedersen | H21AK | 6275 m | Blå start | 8634654 | |
Argus | |||||||
D65A | 10:58:20 | Christa Zwikker | D65A | 3125 m | Rød start | 8634656 | |
H70A | 11:12:04 | Dirk Zwikker | H70A | 3475 m | Rød start | 8634655 | |
Asker Skiklubb | |||||||
H12A | – | Mathias Nyhaug | H12A | 3175 m | Grå start | 8634659 | |
H35B | 11:07:36 | Arild Nyhaug | H35B | 4175 m | Rød start | 8634660 | |
Askvoll og Holmedal IL | |||||||
H80A | 10:54:44 | Sveinung Fristad | H80A | 2550 m | Rød start | 8634661 | |
Ballerup OK | |||||||
D10B | – | Alvilde Gemmer Hanghøj | D10B | 2075 m | Grå start | 8634662 | |
D21C | – | Annette Strandberg Jacobsen | D21C | 2800 m | Grå start | 8634663 | |
D21C | – | Mette Hvene Rasmussen | D21C | 2800 m | Grå start | 8634664 | |
D35B | 10:23:12 | Signe Hanghøj | D35B | 3000 m | Rød start | 8634666 | |
D35B | 10:54:00 | Inge K. Kristoffersen | D35B | 3000 m | Rød start | 8634665 | |
D45AK | 11:52:00 | Maiken Andersen | D45AK | 3125 m | Rød start | 8634667 | |
D45B | 11:25:00 | Inge Lene Holm | D45B | 2750 m | Rød start | 8634668 | |
D50A | 10:20:00 | Annette Bonde | D50A | 4075 m | Rød start | 8634671 | |
D50A | 10:50:52 | Charlotte Grauert | D50A | 4075 m | Rød start | 8634669 | |
D50A | 11:17:00 | Gitte Grauert | D50A | 4075 m | Rød start | 8634670 | |
D55A | 11:10:43 | Alice Brødsgaard | D55A | 3950 m | Rød start | 8634673 | |
D55A | 11:24:00 | Birte Langkilde | D55A | 3950 m | Rød start | 8634672 | |
D55AK | 10:52:00 | AnneLi Aabye | D55AK | 2550 m | Rød start | 8634675 | |
D60A | 11:36:00 | Liselotte Andersen | D60A | 3125 m | Rød start | 8634676 | |
D65A | 11:21:37 | Ninna Simonsen | D65A | 3125 m | Rød start | 8634677 | |
D70A | 10:23:10 | Lisbeth Jensen | D70A | 2550 m | Rød start | 8634678 | |
D70A | 11:00:00 | Anne Hultengren | D70A | 2550 m | Rød start | 8634679 | |
D75A | 10:30:25 | Kirsten Truelsen | D75A | 2250 m | Rød start | 8634680 | |
D75A | 11:07:00 | Susan Tamberg | D75A | 2250 m | Rød start | 8634681 | |
H12B | – | Asbjørn Gemmer Hanghøj | H12B | 2150 m | Grå start | 8634683 | |
H12B | – | Eskild Gemmer Hanghøj | H12B | 2150 m | Grå start | 8634682 | |
H14A | 11:24:55 | Magnus Andersen | H14A | 4175 m | Rød start | 8634684 | |
H45A | 11:31:00 | Carsten Gemmer Hanghøj | H45A | 7900 m | Blå start | 8634685 | |
H45AK | 10:31:22 | Frank Rasmussen | H45AK | 3950 m | Rød start | 8634686 | |
H55A | 10:55:44 | Gregers Jørgensen | H55A | 6550 m | Blå start | 8634687 | |
H55A | 11:42:00 | Niels Aabye | H55A | 6550 m | Blå start | 8634688 | |
H55AK | 11:06:00 | Jørgen Thomsen | H55AK | 3125 m | Rød start | 8634689 | |
H60A | 10:32:55 | Peter Nørgaard | H60A | 5150 m | Blå start | 8634691 | |
H60A | 11:13:00 | Flemming Vejen | H60A | 5150 m | Blå start | 8634690 | |
H65A | 11:37:00 | Jan Kristoffersen | H65A | 4350 m | Rød start | 8634692 | |
H65A | 11:42:00 | Jimmy Hoen | H65A | 4350 m | Rød start | 8634693 | |
H70A | 10:49:48 | Jørn Simonsen | H70A | 3475 m | Rød start | 8634694 | |
H70A | 10:59:46 | Per Aaes Christoffersen | H70A | 3475 m | Rød start | 8634695 | |
H70A | 11:36:00 | Poul R. Breiy | H70A | 3475 m | Rød start | 8634696 | |
H75A | 11:56:00 | Finn Hultengren | H75A | 3075 m | Rød start | 8634697 | |
H80A | 10:58:28 | Gunnar Tamberg | H80A | 2550 m | Rød start | 8634698 | |
Berkshire Orienteers | |||||||
H65A | 10:49:37 | Martin Wilson | H65A | 4350 m | Rød start | 8634699 | |
Bielefelder TG | |||||||
D10A | – | Annkathrin Knoll | D10A | 2150 m | Grå start | 8634703 | |
D40A | 11:14:23 | Caroline Knoll | D40A | 5175 m | Blå start | 8634701 | |
H12A | – | Anton Knoll | H12A | 3175 m | Grå start | 8634702 | |
H40A | 11:21:09 | Thies Knoll | H40A | 8350 m | Blå start | 8634700 | |
Botne Skiklubb | |||||||
H70A | 10:52:53 | Thorolf Trolsrud | H70A | 3475 m | Rød start | 8634704 | |
Braunschweiger MTV | |||||||
D50A | 10:39:00 | Liisa Rihko-Struckmann | D50A | 4075 m | Rød start | 8634706 | |
H45A | 11:10:24 | Jens Struckmann | H45A | 7900 m | Blå start | 8634705 | |
Brunflo IF | |||||||
D21AK | 11:06:15 | Helena Olsson | D21AK | 4375 m | Blå start | 8634707 | |
Bækkelagets SK | |||||||
D21A | 11:06:12 | Marthe Gløersen | D21A | 6625 m | Blå start | 8634708 | |
Driv IL | |||||||
D20C | – | Else Resaland Wiik | D20C | 2800 m | Grå start | 8634710 | |
H65A | 10:44:21 | Nils-Petter Wiik | H65A | 4350 m | Rød start | 8634709 | |
Eslövs friluftsklubb | |||||||
H45AK | 10:09:11 | Thomas Nilsson | H45AK | 3950 m | Rød start | 8634714 | |
H45AK | 10:12:46 | Ronny Liljenberg | H45AK | 3950 m | Rød start | 8634712 | |
H45AK | 10:18:51 | Arne Thell | H45AK | 3950 m | Rød start | 8634713 | |
H45AK | 11:07:00 | Stefan Adolfsson | H45AK | 3950 m | Rød start | 8634711 | |
FIF Hillerød Orientering | |||||||
D12A | – | Alde Funder Skovlyst | D12A | 3175 m | Grå start | 8634726 | |
D12A | – | Sigrid Høyer Staugaard | D12A | 3175 m | Grå start | 8634728 | |
D12A | – | Silje Halberg Petersen | D12A | 3175 m | Grå start | 8634727 | |
D14A | 10:23:11 | Freya Halberg Petersen | D14A | 4125 m | Rød start | 8634730 | |
D14A | 11:16:00 | Mathilde Poulsen | D14A | 4125 m | Rød start | 8634729 | |
D16A | 11:24:55 | Sara Lykke Brinch | D16A | 5175 m | Blå start | 8634731 | |
D16A | 11:39:33 | Cecilie Kreutzmann | D16A | 5175 m | Blå start | 8634732 | |
D21AK | 10:55:00 | Dorthe Skovlyst | D21AK | 4375 m | Blå start | 8634733 | |
D21C | – | Lene Alkjær | D21C | 2800 m | Grå start | 8634734 | |
D35B | 10:42:31 | Pernille Halberg Petersen | D35B | 3000 m | Rød start | 8634735 | |
D40A | 10:48:24 | Maria M. Høyer Staugaard | D40A | 5175 m | Blå start | 8634737 | |
D40A | 11:14:06 | Tine Alkjær | D40A | 5175 m | Blå start | 8634738 | |
D45A | 10:51:00 | Bente Kjær Hemmingsen | D45A | 5175 m | Blå start | 8634739 | |
D45B | 11:26:00 | Lena Koch Gehlshøj | D45B | 2750 m | Rød start | 8634740 | |
D60A | 11:13:04 | Betty Folino | D60A | 3125 m | Rød start | 8634741 | |
H10A | – | Malte Cook Simonsen | H10A | 2150 m | Grå start | 8634744 | |
H10A | – | Torbjørn Høyer Staugaard | H10A | 2150 m | Grå start | 8634743 | |
H10B | – | Magne Funder Skovlyst | H10B | 2075 m | Grå start | 8634745 | |
H12A | – | Anders Koch Meldgaard | H12A | 3175 m | Grå start | 8634747 | |
H12A | – | Gustav Kjær Hemmingsen | H12A | 3175 m | Grå start | 8634746 | |
H12A | – | Gustav L. Holmberg | H12A | 3175 m | Grå start | 8634748 | |
H12A | – | Marius Nyhegn | H12A | 3175 m | Grå start | 8634749 | |
H12B | – | Lucas Lauterbach Alkjær | H12B | 2150 m | Grå start | 8634750 | |
H14A | 11:00:00 | Lukas Kjær Hemmingsen | H14A | 4175 m | Rød start | 8634752 | |
H14A | 11:43:06 | Asger L. Holmberg | H14A | 4175 m | Rød start | 8634751 | |
H14B | – | Lasse Alkjær Eriksen | H14B | 2800 m | Grå start | 8634753 | |
H16A | 10:55:00 | Malte Kjær Hemmingsen | H16A | 6550 m | Blå start | 8634756 | |
H16A | 10:55:36 | Malthe Poulsen | H16A | 6550 m | Blå start | 8634757 | |
H16A | 10:57:58 | Frederik Holm Splittorff | H16A | 6550 m | Blå start | 8634755 | |
H16A | 11:26:04 | Andreas Alkjær Eriksen | H16A | 6550 m | Blå start | 8634754 | |
H21AK | 11:18:00 | Rune Funder | H21AK | 6275 m | Blå start | 8634759 | |
H35B | 11:01:44 | Frank Holmberg | H35B | 4175 m | Rød start | 8634760 | |
H35B | 11:23:00 | Jes Nyhegn | H35B | 4175 m | Rød start | 8634761 | |
H45A | 10:47:37 | Thomas Eriksen | H45A | 7900 m | Blå start | 8634762 | |
H45AK | 10:38:34 | Henrik Poulsen | H45AK | 3950 m | Rød start | 8634763 | |
H45B | 11:52:00 | Michael Koch Meldgaard | H45B | 2750 m | Rød start | 8634764 | |
H50A | 11:32:00 | Lars Simonsen | H50A | 6625 m | Blå start | 8634765 | |
H55AK | 10:59:38 | Chris Bagge | H55AK | 3125 m | Rød start | 8634766 | |
H65A | 11:31:00 | Karsten Schultz | H65A | 4350 m | Rød start | 8634767 | |
H75A | 11:22:49 | Henning Løwenstein | H75A | 3075 m | Rød start | 8634768 | |
FREIDIG-Norway | |||||||
D45B | 10:32:27 | Maj Lisbet Rønning | D45B | 2750 m | Rød start | 8634772 | |
H45A | 11:18:21 | Arild Clausen | H45A | 7900 m | Blå start | 8634773 | |
FSK Orientering | |||||||
D70A | 10:32:05 | Lise Kolte | D70A | 2550 m | Rød start | 8634774 | |
H55A | 10:56:13 | Lars Bech Jensen | H55A | 6550 m | Blå start | 8634775 | |
H65A | 11:32:00 | Tom P. Neesgaard | H65A | 4350 m | Rød start | 8634776 | |
H70A | 10:48:37 | Karl Aage Hald | H70A | 3475 m | Rød start | 8634777 | |
Faaborg OK | |||||||
D12A | – | Amanda modler Hedemann | D12A | 3175 m | Grå start | 8634785 | |
D16B | 11:12:00 | Kristine Rosenkjær | D16B | 3000 m | Rød start | 8634786 | |
D20A | 11:00:39 | Sarah Nissen Pedersen | D20A | 6275 m | Blå start | 8634787 | |
D20B | 10:40:53 | Louise Bøgh | D20B | 3000 m | Rød start | 8634788 | |
D21A | 11:03:52 | Inge S. Knudsen | D21A | 6625 m | Blå start | 8634789 | |
D21A | 11:40:05 | Laura Bøgh | D21A | 6625 m | Blå start | 8634790 | |
D21A | 11:46:00 | Caroline Gjøtterup | D21A | 6625 m | Blå start | 8620317 | |
D50A | 10:37:40 | Ethna Cavanagh | D50A | 4075 m | Rød start | 8634791 | |
D50A | 11:21:00 | Karen Lise Bøgh | D50A | 4075 m | Rød start | 8634792 | |
D65A | 10:55:09 | Lotte Hjort | D65A | 3125 m | Rød start | 8634794 | |
D65A | 10:58:42 | Lis Knudsen | D65A | 3125 m | Rød start | 8634793 | |
D70A | 10:58:00 | Tove Skovlyst | D70A | 2550 m | Rød start | 8634795 | |
D75A | 10:53:40 | Inger Andersen | D75A | 2250 m | Rød start | 8634796 | |
H10A | – | Aske Hedemann | H10A | 2150 m | Grå start | 8634797 | |
H16A | 11:26:04 | Peter Modler Hedemann | H16A | 6550 m | Blå start | 8634798 | |
H18A | 10:50:00 | Daniel Nissen Pedersen | H18A | 7900 m | Blå start | 8634799 | |
H20AK | 11:18:00 | Andreas Mikkelsen | H20AK | 6275 m | Blå start | 8634800 | |
H21A | 11:02:37 | Bjarne Skovgaard Knudsen | H21A | 10125 m | Blå start | 8634801 | |
H21A | 11:31:00 | Tobias Karlsmose Svarer | H21A | 10125 m | Blå start | 8635195 | |
H21AK | 10:53:18 | Johnny Rosenkjær | H21AK | 6275 m | Blå start | 8634802 | |
H21C | – | Henning Pedersen | H21C | 2800 m | Grå start | 8634803 | |
H45AK | 10:34:27 | Bent Mikkelsen | H45AK | 3950 m | Rød start | 8634804 | |
H55A | 10:54:06 | Søren Klingenberg | H55A | 6550 m | Blå start | 8634806 | |
H55A | 11:26:33 | Hans Erik Larsen | H55A | 6550 m | Blå start | 8634805 | |
H55AK | 10:59:27 | Morten Lassen | H55AK | 3125 m | Rød start | 8634807 | |
H65A | 10:48:11 | Kurt Petersen | H65A | 4350 m | Rød start | 8634809 | |
H65A | 11:09:27 | Mogens Bøgh | H65A | 4350 m | Rød start | 8634810 | |
H65A | 11:36:00 | Erik Damgaard | H65A | 4350 m | Rød start | 8634811 | |
H65A | 11:44:00 | Leif Skovgaard Knudsen | H65A | 4350 m | Rød start | 8634808 | |
H70A | 10:51:44 | Aksel Skovlyst | H70A | 3475 m | Rød start | 8634812 | |
H70A | 11:12:27 | Olav Christoffersen | H70A | 3475 m | Rød start | 8634813 | |
H75A | 11:22:01 | Hans Larsen | H75A | 3075 m | Rød start | 8634814 | |
Farum OK | |||||||
D45B | 11:27:00 | Susanne Christiansen | D45B | 2750 m | Rød start | 8634716 | |
D45B | 11:28:00 | Dorrit Røpke | D45B | 2750 m | Rød start | 8634715 | |
D60A | 11:04:06 | Annlou Husen | D60A | 3125 m | Rød start | 8634717 | |
H45AK | 10:00:00 | Jesper Jensen | H45AK | 3950 m | Rød start | 8634718 | |
H55A | 10:58:40 | Steen Stausholm | H55A | 6550 m | Blå start | 8634719 | |
H60A | 10:32:30 | Kai Beck-Andersen | H60A | 5150 m | Blå start | 8634721 | |
H60A | 11:17:00 | Peter Reinholdt | H60A | 5150 m | Blå start | 8634720 | |
H65A | 11:41:00 | Ole Husen | H65A | 4350 m | Rød start | 8634722 | |
H70A | 10:47:35 | Ole Christiansen | H70A | 3475 m | Rød start | 8634723 | |
H75A | 11:23:33 | Bendt Frandsen | H75A | 3075 m | Rød start | 8634724 | |
H80A | 10:40:00 | Holger Karlsmose | H80A | 2550 m | Rød start | 8634725 | |
Fossum IF | |||||||
H-begynd | – | Mads Rørlien Jevanord | H-begynder | 2150 m | Grå start | 8634770 | |
H-begynd | – | Magnus Rørlien Jevanord | H-begynder | 2150 m | Grå start | 8634769 | |
H45A | 10:56:04 | Hans Jevanord | H45A | 7900 m | Blå start | 8634771 | |
Fyns Politis Idrætsforening | |||||||
D35B | 10:35:38 | Helle Wihan | D35B | 3000 m | Rød start | 8634778 | |
H-begynd | – | Tobias Wihan | H-begynder | 2150 m | Grå start | 8634784 | |
H10B | – | Jonas Aadal Wihan | H10B | 2075 m | Grå start | 8634779 | |
H21AM | 11:22:05 | Peter Wihan | H21AM | 7900 m | Blå start | 8634780 | |
H21B | 11:54:55 | Stefan Pedersen | H21B | 4175 m | Rød start | 8634781 | |
H65A | 10:47:23 | Hans Aage Hvalsøe Hansen | H65A | 4350 m | Rød start | 8634782 | |
H75A | 11:44:53 | Bent Schou | H75A | 3075 m | Rød start | 8634783 | |
Gjø-Vard o-lag | |||||||
D45B | 10:37:11 | Barbro Falck-ytter | D45B | 2750 m | Rød start | 8634816 | |
H60A | 10:17:37 | Arnfinn Pedersen | H60A | 5150 m | Blå start | 8634815 | |
Halden SK | |||||||
D21A | 11:13:05 | Gøril Fristad | D21A | 6625 m | Blå start | 8634817 | |
Hamar orienteringsklubb | |||||||
D70A | 10:21:08 | Marith Brekke | D70A | 2550 m | Rød start | 8634820 | |
H70A | 10:47:18 | Ole Johan Vangen | H70A | 3475 m | Rød start | 8634818 | |
H70A | 11:33:00 | Harald Brekke | H70A | 3475 m | Rød start | 8634819 | |
Haslev OK | |||||||
D21AK | 11:42:00 | Mille Skjold | D21AK | 4375 m | Blå start | 8634821 | |
D21B | 11:10:14 | Vibeke Christensen | D21B | 3000 m | Rød start | 8634822 | |
D35B | 10:40:28 | Sidsel Skjold | D35B | 3000 m | Rød start | 8634823 | |
D45AK | 11:30:49 | Marianne Skjold | D45AK | 3125 m | Rød start | 8634824 | |
D55AK | 10:27:56 | Kirsten Petersen | D55AK | 2550 m | Rød start | 8634825 | |
D55AK | 10:49:00 | Birgit Christensen | D55AK | 2550 m | Rød start | 8634826 | |
H10B | – | Emil Hansen-Nielsen | H10B | 2075 m | Grå start | 8634827 | |
H20B | 12:01:00 | Magnus Olsen | H20B | 4125 m | Rød start | 8634828 | |
H21B | 12:01:00 | Jesper Hansen-Nielsen | H21B | 4175 m | Rød start | 8634829 | |
H35B | 11:25:00 | Danny Jensen | H35B | 4175 m | Rød start | 8634830 | |
H45B | 11:56:00 | Gert Olsen | H45B | 2750 m | Rød start | 8634831 | |
H55AK | 11:02:00 | Per Christensen | H55AK | 3125 m | Rød start | 8634832 | |
Helsingborg SOK | |||||||
D60A | 10:55:20 | Lisbeth Dahl | D60A | 3125 m | Rød start | 8634833 | |
H65A | 10:55:18 | Tommy Peterson | H65A | 4350 m | Rød start | 8634835 | |
H70A | 10:30:00 | Roy Owesson | H70A | 3475 m | Rød start | 8634836 | |
H75A | 11:30:17 | Allan Sunnergren | H75A | 3075 m | Rød start | 8634834 | |
Helsingør SOK | |||||||
D70A | 10:42:10 | Marie Krogsgaard | D70A | 2550 m | Rød start | 8634839 | |
Herlufsholm OK | |||||||
D-begynd | – | Lisa Børsting | D-begynder | 2150 m | Grå start | 8634849 | |
D10B | – | Signe Torp-Lupnaav | D10B | 2075 m | Grå start | 8634840 | |
D21AM | 11:06:00 | Lise Ravnshøj Andersen | D21AM | 5175 m | Blå start | 8634841 | |
D35B | 10:37:10 | Karen Torp-Lupnaav | D35B | 3000 m | Rød start | 8634842 | |
D45A | 10:53:00 | Lykke Berg | D45A | 5175 m | Blå start | 8634844 | |
D45A | 11:01:00 | Birgit Børsting | D45A | 5175 m | Blå start | 8634843 | |
D45B | 11:07:45 | Ilsabe Børsting | D45B | 2750 m | Rød start | 8620293 | |
D50A | 11:26:00 | Lone Jørgensen | D50A | 4075 m | Rød start | 8634845 | |
D60A | 11:02:24 | Lene Hansen | D60A | 3125 m | Rød start | 8634846 | |
D65A | 10:58:02 | Merete Ravnshøj Andersen | D65A | 3125 m | Rød start | 8634847 | |
D65A | 11:38:00 | Lena Hansen | D65A | 3125 m | Rød start | 8634848 | |
H20AK | 10:52:16 | Kaare Børsting | H20AK | 6275 m | Blå start | 8634850 | |
H45AK | 10:12:41 | Jesper Børsting | H45AK | 3950 m | Rød start | 8634851 | |
H50A | 11:29:00 | Henrik Mathiesen | H50A | 6625 m | Blå start | 8634852 | |
H55A | 10:41:19 | Arne Kristensen | H55A | 6550 m | Blå start | 8634855 | |
H55A | 11:33:00 | Torben Kristensen | H55A | 6550 m | Blå start | 8634853 | |
H55A | 11:36:00 | Kaj Munck | H55A | 6550 m | Blå start | 8634854 | |
H55AK | 10:35:18 | Jesper R Mortensen | H55AK | 3125 m | Rød start | 8634856 | |
H55AK | 11:11:00 | Stig Andersen | H55AK | 3125 m | Rød start | 8634857 | |
H60A | 10:41:53 | Frede Scheye | H60A | 5150 m | Blå start | 8634858 | |
H65A | 11:11:04 | Helmuth Hansen | H65A | 4350 m | Rød start | 8634859 | |
H70A | 10:44:56 | Jens Asserbo | H70A | 3475 m | Rød start | 8634860 | |
H70A | 10:52:40 | Preben Lupnaav | H70A | 3475 m | Rød start | 8634861 | |
H75A | 11:21:55 | Niels Lyhne | H75A | 3075 m | Rød start | 8634862 | |
Herning Orienteringsklub | |||||||
D18A | 11:03:00 | Charlotte Nygaard Skjørbæk | D18A | 5150 m | Blå start | 8634863 | |
D20A | 11:11:59 | Henriette Nygaard Skjørbæk | D20A | 6275 m | Blå start | 8634864 | |
D45A | 10:52:00 | Susanne Kristensen | D45A | 5175 m | Blå start | 8634866 | |
D45A | 11:03:00 | Lene Nygaard | D45A | 5175 m | Blå start | 8634865 | |
D50A | 10:26:41 | Lucia Aagaard | D50A | 4075 m | Rød start | 8634867 | |
D50A | 11:16:00 | Stine Taudahl Søndergaard | D50A | 4075 m | Rød start | 8634868 | |
D55A | 11:00:24 | Gitte Isen | D55A | 3950 m | Rød start | 8634869 | |
D55A | 11:04:00 | Bodil Schulz | D55A | 3950 m | Rød start | 8634870 | |
H10A | – | Nichlas Dag Vestergård | H10A | 2150 m | Grå start | 8634871 | |
H16A | 10:56:37 | Daniel B. Schmidt | H16A | 6550 m | Blå start | 8634872 | |
H21B | 11:15:00 | Rasmus Mølgaard Andersen | H21B | 4175 m | Rød start | 8634873 | |
H40A | 11:53:00 | Søren Andersen | H40A | 8350 m | Blå start | 8634874 | |
H45AK | 10:27:12 | Kim B. Schmidt | H45AK | 3950 m | Rød start | 8634875 | |
H50A | 10:49:35 | Kenn Heldgaard Kristensen | H50A | 6625 m | Blå start | 8634876 | |
H55A | 11:07:16 | Søren Søgaard Nielsen | H55A | 6550 m | Blå start | 8634877 | |
H65A | 10:48:52 | Frede Rasmussen | H65A | 4350 m | Rød start | 8634882 | |
H65A | 10:52:11 | Flemming Sasser | H65A | 4350 m | Rød start | 8634881 | |
H65A | 10:55:07 | Torben Isen | H65A | 4350 m | Rød start | 8634878 | |
H65A | 11:11:49 | Erik Dag Nielsen | H65A | 4350 m | Rød start | 8634880 | |
H65A | 11:43:00 | Kaj Kaspersen | H65A | 4350 m | Rød start | 8634879 | |
H75A | 11:22:18 | Asger Kristensen | H75A | 3075 m | Rød start | 8634883 | |
Holbæk OK | |||||||
D20AK | 10:42:38 | Mette Thiesen | D20AK | 4375 m | Blå start | 8634885 | |
D21A | 11:34:55 | Astrid Thomsen | D21A | 6625 m | Blå start | 8634886 | |
D40A | 11:35:00 | Anette Lindegård Christensen | D40A | 5175 m | Blå start | 8634887 | |
D45A | 10:56:00 | Lenette Schunck Svendsen | D45A | 5175 m | Blå start | 8634889 | |
D45A | 10:58:00 | Sanne Lund Kolenda | D45A | 5175 m | Blå start | 8634888 | |
D45AK | 11:56:00 | Cristina Kümmel | D45AK | 3125 m | Rød start | 8634890 | |
H-begynd | – | Jacob Lund Kolenda | H-begynder | 2150 m | Grå start | 8634902 | |
H10B | – | Markus Emil Thomsen | H10B | 2075 m | Grå start | 8634892 | |
H14A | 11:47:00 | August Bo Christensen | H14A | 4175 m | Rød start | 8634894 | |
H14A | 11:50:00 | Gabriel Bo Christensen | H14A | 4175 m | Rød start | 8634893 | |
H21AK | 11:17:00 | Martin Bjørling Thomsen | H21AK | 6275 m | Blå start | 8634895 | |
H40A | 11:54:00 | Bjark Bo Christensen | H40A | 8350 m | Blå start | 8634896 | |
H45AK | 10:56:00 | Morten Vogelius | H45AK | 3950 m | Rød start | 8634897 | |
H50A | 10:57:21 | Jan Thiesen | H50A | 6625 m | Blå start | 8634898 | |
H60A | 10:44:46 | Bent Jensen | H60A | 5150 m | Blå start | 8634899 | |
H70A | 11:44:00 | Mogens Jensen | H70A | 3475 m | Rød start | 8634900 | |
H75A | 11:23:57 | Tage Frydendal | H75A | 3075 m | Rød start | 8634901 | |
Horsens OK | |||||||
D10A | – | Johanne Skouboe | D10A | 2150 m | Grå start | 8634903 | |
D10B | – | Kristine Skouboe | D10B | 2075 m | Grå start | 8634904 | |
D12A | – | Theresa Skouboe | D12A | 3175 m | Grå start | 8634905 | |
D12B | – | Eline Rahbek Thyssen | D12B | 2150 m | Grå start | 8634906 | |
D14A | 10:20:00 | Rebecca Loft Thyssen | D14A | 4125 m | Rød start | 8634907 | |
D16A | 11:16:29 | Alberte Loft Thyssen | D16A | 5175 m | Blå start | 8634909 | |
D16A | 11:52:00 | Ida Hedver Thesbjerg | D16A | 5175 m | Blå start | 8634908 | |
D16AK | 11:10:00 | Anne Sofie Thyssen Harfot | D16AK | 3950 m | Rød start | 8634911 | |
D16AK | 11:30:57 | Elise Purup-Nielsen | D16AK | 3950 m | Rød start | 8634910 | |
D16AK | 11:57:00 | Lea Ellegård Kokholm | D16AK | 3950 m | Rød start | 8634912 | |
D45A | 10:19:03 | Susanne Loft Thyssen | D45A | 5175 m | Blå start | 8634913 | |
D45A | 10:46:27 | Mette Ellegaard Kokholm | D45A | 5175 m | Blå start | 8634914 | |
D45AK | 11:39:24 | Charlotte Wilsky | D45AK | 3125 m | Rød start | 8634916 | |
D55A | 11:20:00 | Lene Kofoed Petersen | D55A | 3950 m | Rød start | 8634917 | |
D55AK | 10:18:31 | Claudia Schmidt Thomsen | D55AK | 2550 m | Rød start | 8634918 | |
D60A | 11:09:02 | Tove Straarup | D60A | 3125 m | Rød start | 8634920 | |
D60A | 11:41:00 | Susanne Baun | D60A | 3125 m | Rød start | 8634919 | |
D65A | 11:20:48 | Trille Ditlevsen | D65A | 3125 m | Rød start | 8634921 | |
D70A | 11:01:00 | Birgit Grynderup | D70A | 2550 m | Rød start | 8634922 | |
D75A | 10:42:36 | Aase Thyssen | D75A | 2250 m | Rød start | 8634923 | |
H10B | – | Lasse Rahbek Thyssen | H10B | 2075 m | Grå start | 8634924 | |
H12A | – | Jonas Ellegård Kokholm | H12A | 3175 m | Grå start | 8634925 | |
H14A | 11:52:00 | Erik Hedver Thesbjerg | H14A | 4175 m | Rød start | 8634926 | |
H18A | 10:48:00 | Thomas Emil Jensen | H18A | 7900 m | Blå start | 8634927 | |
H21A | 10:42:03 | Niklas Ingwersen | H21A | 10125 m | Blå start | 8634928 | |
H21A | 11:24:00 | Nicklas Mønster Jørgensen | H21A | 10125 m | Blå start | 8634929 | |
H21AK | 10:57:57 | Flemming Thyssen | H21AK | 6275 m | Blå start | 8634932 | |
H21AK | 11:02:00 | Allan Skouboe | H21AK | 6275 m | Blå start | 8634931 | |
H21AK | 11:21:00 | Rasmus Harfot | H21AK | 6275 m | Blå start | 8634930 | |
H40A | 11:36:18 | Martin Hastrup Dyrlund | H40A | 8350 m | Blå start | 8634933 | |
H45A | 10:50:11 | Carsten Thyssen | H45A | 7900 m | Blå start | 8634934 | |
H45A | 10:58:10 | Allan Thesbjerg | H45A | 7900 m | Blå start | 8634935 | |
H45A | 11:07:10 | Per Mønster Jørgensen | H45A | 7900 m | Blå start | 8634936 | |
H45AK | 10:42:00 | Anders Harfot | H45AK | 3950 m | Rød start | 8634937 | |
H45AK | 10:54:00 | Tommy Jakobsen | H45AK | 3950 m | Rød start | 8634938 | |
H55A | 11:01:28 | Michael Straube | H55A | 6550 m | Blå start | 8634940 | |
H55A | 11:08:04 | Henning Hansen | H55A | 6550 m | Blå start | 8634939 | |
H55A | 11:25:13 | Frank Krog Jensen | H55A | 6550 m | Blå start | 8634942 | |
H55A | 11:35:00 | Torben Sørensen | H55A | 6550 m | Blå start | 8634941 | |
H55AK | 10:59:41 | Gunnar Gjermandsen | H55AK | 3125 m | Rød start | 8634943 | |
H65A | 10:31:51 | Peer Straarup | H65A | 4350 m | Rød start | 8634946 | |
H65A | 11:09:45 | Henning Larsen | H65A | 4350 m | Rød start | 8634944 | |
H65A | 11:14:16 | Henning Vide Petersen | H65A | 4350 m | Rød start | 8634945 | |
H70A | 10:41:23 | Tage Baun | H70A | 3475 m | Rød start | 8634950 | |
H70A | 10:49:34 | Jørgen Thyssen | H70A | 3475 m | Rød start | 8634948 | |
H70A | 10:54:43 | Karl Ditlevsen | H70A | 3475 m | Rød start | 8634947 | |
H70A | 11:34:00 | Svend Aage Sørensen | H70A | 3475 m | Rød start | 8634949 | |
H70A | 11:39:00 | Harvy Ilsøe | H70A | 3475 m | Rød start | 8634951 | |
H75A | 11:59:00 | Finn Grynderup | H75A | 3075 m | Rød start | 8634952 | |
H80A | 11:14:59 | Jakob Ravn | H80A | 2550 m | Rød start | 8634953 | |
Hvalsø OK | |||||||
D21AM | 11:07:00 | Jane Gotfredsen | D21AM | 5175 m | Blå start | 8634955 | |
D21AM | 11:09:00 | Cecillie Skovsø Andersen | D21AM | 5175 m | Blå start | 8634954 | |
D21C | – | Sisken Henningsen | D21C | 2800 m | Grå start | 8634956 | |
D45B | 10:56:57 | Pia Nørhede | D45B | 2750 m | Rød start | 8634957 | |
D50A | 11:15:00 | Jette Karlsen | D50A | 4075 m | Rød start | 8634958 | |
D55A | 11:25:00 | Annelise Saltoft Jensen | D55A | 3950 m | Rød start | 8634959 | |
H21AK | 10:50:40 | Henrik Tølløse | H21AK | 6275 m | Blå start | 8634961 | |
H21AK | 11:13:00 | Lasse Nielsen | H21AK | 6275 m | Blå start | 8634962 | |
H21AK | 11:19:00 | Jonathan Skovsø Andersen | H21AK | 6275 m | Blå start | 8634960 | |
H21AM | 11:29:10 | Erik Gotfredsen | H21AM | 7900 m | Blå start | 8634963 | |
H21B | 12:02:00 | Jeppe Rønnenfelt | H21B | 4175 m | Rød start | 8634964 | |
H21C | – | Steen Nørhede | H21C | 2800 m | Grå start | 8634965 | |
H45AK | 10:51:00 | Birger Eng | H45AK | 3950 m | Rød start | 8634966 | |
H45AK | 10:52:00 | Eskil Gotfredsen | H45AK | 3950 m | Rød start | 8634968 | |
H45AK | 11:00:00 | Flemming Hjorth Jensen | H45AK | 3950 m | Rød start | 8634967 | |
H45AK | 11:10:00 | Claus Skovsø Petersen | H45AK | 3950 m | Rød start | 8634969 | |
H75A | 11:57:00 | Sune Frederiksen | H75A | 3075 m | Rød start | 8634970 | |
IF Sturla | |||||||
D75A | 10:32:49 | Torunn Frøvoll | D75A | 2250 m | Rød start | 8634972 | |
H70A | 11:26:32 | Bjørn W. Ludvigsen | H70A | 3475 m | Rød start | 8634974 | |
H75A | 11:22:19 | Elling Frøvoll | H75A | 3075 m | Rød start | 8634973 | |
H80A | 11:23:35 | Einar Larsen | H80A | 2550 m | Rød start | 8634971 | |
IK Grane Arendal Orientering | |||||||
D10B | – | Silje Mikkelsen | D10B | 2075 m | Grå start | 8634978 | |
D14A | 11:09:00 | Ine Mikkelsen | D14A | 4125 m | Rød start | 8634980 | |
D14A | 11:10:00 | Lise Mikkelsen | D14A | 4125 m | Rød start | 8634979 | |
D21A | 11:00:00 | Christine Mikkelsen | D21A | 6625 m | Blå start | 8634981 | |
D55AK | 10:54:00 | Oddny Jørgensen | D55AK | 2550 m | Rød start | 8634976 | |
H21AM | 11:40:34 | Magnus Johnsson | H21AM | 7900 m | Blå start | 8634982 | |
H65A | 10:30:00 | Finn Ole Jørgensen | H65A | 4350 m | Rød start | 8634977 | |
IK Uven | |||||||
H21AK | 10:18:34 | Anton Hemlin | H21AK | 6275 m | Blå start | 8634983 | |
IL Tyrving | |||||||
D16AK | 11:56:00 | Emilie Sommerstad Vee | D16AK | 3950 m | Rød start | 8634985 | |
D45AK | 11:28:30 | Ingvill Sommerstad | D45AK | 3125 m | Rød start | 8634986 | |
H21AK | 11:11:00 | Niklas Sommerstad | H21AK | 6275 m | Blå start | 8634984 | |
H45B | 11:34:22 | Geir Ole Vee | H45B | 2750 m | Rød start | 8634987 | |
KOVZ | |||||||
D18A | 11:02:00 | Merel Dirksen | D18A | 5150 m | Blå start | 8635024 | |
D50A | 11:06:00 | Yolanda Dirksen | D50A | 4075 m | Rød start | 8635023 | |
D60A | 11:01:15 | Monica Roeling | D60A | 3125 m | Rød start | 8635025 | |
D65A | 11:09:29 | Lieve Geens | D65A | 3125 m | Rød start | 8635027 | |
H70A | 10:31:43 | Mike Intgroen | H70A | 3475 m | Rød start | 8635026 | |
Karup OK | |||||||
D60A | 11:05:23 | Kirsten Elisabet Andersen | D60A | 3125 m | Rød start | 8634988 | |
H21A | 11:19:22 | Christian Bertel Andersen | H21A | 10125 m | Blå start | 8634989 | |
H45A | 11:12:07 | Christian L Rasmussen | H45A | 7900 m | Blå start | 8634990 | |
H55A | 11:31:00 | Gert Bertel | H55A | 6550 m | Blå start | 8634992 | |
H60A | 11:12:00 | Benny Johansen | H60A | 5150 m | Blå start | 8634993 | |
H65A | 10:42:23 | Lars Ole Kopp | H65A | 4350 m | Rød start | 8634994 | |
Åben5 | – | Peter Kleist | Åben5 | 4125 m | Rød start | ||
Åben7 | – | Mariannne Kleist | Åben7 | 3175 m | Grå start | ||
Kaulsdorfer OLV Berlin | |||||||
D55A | 11:07:04 | Gudrun Brettschneider | D55A | 3950 m | Rød start | 8634995 | |
H55A | 10:30:55 | Gerhard Brettschneider | H55A | 6550 m | Blå start | 8634996 | |
Kildeholm OK | |||||||
H70A | 11:21:51 | Erik Bach Sørensen | H70A | 3475 m | Rød start | 8634997 | |
Kolbotn & Skimt OL | |||||||
H35B | 10:35:00 | Bjørn Sverre Gulheim | H35B | 4175 m | Rød start | 8634998 | |
H55AK | 10:20:06 | Per Arne Arnesen | H55AK | 3125 m | Rød start | 8634999 | |
Kolding OK | |||||||
D10B | – | Karoline Nyegård Nielsen | D10B | 2075 m | Grå start | 8635000 | |
D14A | 11:08:00 | Cecilia Skaarup Uhlemann | D14A | 4125 m | Rød start | 8635001 | |
D16A | 11:19:54 | Cecilie Eeg Højholt | D16A | 5175 m | Blå start | 8635004 | |
D16A | 11:27:26 | Trine Eg Staugaard | D16A | 5175 m | Blå start | 8635003 | |
D16A | 11:30:28 | Christa Blach Madsen | D16A | 5175 m | Blå start | 8635005 | |
D16A | 11:39:20 | Marie Louise Henning | D16A | 5175 m | Blå start | 8635002 | |
D16A | 11:55:00 | Josephine Lottenburger Lund | D16A | 5175 m | Blå start | 8619467 | |
D18A | 10:29:01 | Tine Dalgaard | D18A | 5150 m | Blå start | 8635006 | |
D35A | 10:20:05 | Monica Berglund | D35A | 6275 m | Blå start | 8635007 | |
H10A | – | Christian Skaarup Uhlemann | H10A | 2150 m | Grå start | 8635008 | |
H10B | – | Emil Dalgaard | H10B | 2075 m | Grå start | 8635010 | |
H10B | – | Rasmus Dalgaard | H10B | 2075 m | Grå start | 8635009 | |
H12A | – | Niels Dalgaard | H12A | 3175 m | Grå start | 8635012 | |
H12A | – | Rasmus Berglund | H12A | 3175 m | Grå start | 8635011 | |
H14A | 11:10:02 | Gustav Vinther Østermark Jensen | H14A | 4175 m | Rød start | 8635015 | |
H14A | 11:28:37 | Jens Dalgaard | H14A | 4175 m | Rød start | 8635013 | |
H14A | 11:55:00 | Mikkel Berglund | H14A | 4175 m | Rød start | 8635014 | |
H16A | 10:57:11 | Søren Eg Staugaard | H16A | 6550 m | Blå start | 8635016 | |
H16AK | 10:55:00 | Kasper Lynge Krogh | H16AK | 5150 m | Blå start | 8635017 | |
H16B | 10:05:00 | Niels Roungkvist Uhlemann | H16B | 4125 m | Rød start | 8635018 | |
H40A | 11:22:33 | Lars Berglund | H40A | 8350 m | Blå start | 8635019 | |
H75A | 11:10:00 | Jack Skrydstrup | H75A | 3075 m | Rød start | 8635020 | |
Konnerud IL | |||||||
D80A | 10:15:12 | Randi Sommerstad | D80A | 2250 m | Rød start | 8635022 | |
H80A | 11:05:16 | Terje Sommerstad | H80A | 2550 m | Rød start | 8635021 | |
Kristiansand OK | |||||||
D-begynd | – | Eline Daland | D-begynder | 2150 m | Grå start | 8635029 | |
D-begynd | – | Linea Daland | D-begynder | 2150 m | Grå start | 8635030 | |
D35B | 10:40:59 | Linn Carina Daland | D35B | 3000 m | Rød start | 8635031 | |
D55AK | 10:40:13 | Oddbjørg Johanne Moe | D55AK | 2550 m | Rød start | 8635033 | |
H45AK | 11:09:00 | Thorbjørn Værp | H45AK | 3950 m | Rød start | 8635032 | |
H55AK | 10:17:10 | John Hansen | H55AK | 3125 m | Rød start | 8635028 | |
H60A | 10:18:45 | Dag Moe | H60A | 5150 m | Blå start | 8635034 | |
Køge OK | |||||||
D45A | 10:19:49 | Malene Løkke | D45A | 5175 m | Blå start | 8635035 | |
D80A | 10:10:00 | Hanne Hansen | D80A | 2250 m | Rød start | 8635036 | |
H40A | 11:46:34 | Kim Hansen | H40A | 8350 m | Blå start | 8635038 | |
H40A | 11:58:00 | Henrik Glimø | H40A | 8350 m | Blå start | 8635037 | |
H45AK | 10:47:00 | Steen Fladberg | H45AK | 3950 m | Rød start | 8635039 | |
H65A | 10:45:55 | Karsten Richardt | H65A | 4350 m | Rød start | 8635040 | |
H70A | 11:19:08 | Ole Rasmussen | H70A | 3475 m | Rød start | 8635041 | |
H80A | 10:56:51 | Erling Hansen | H80A | 2550 m | Rød start | 8635044 | |
H80A | 11:01:33 | Svend Fladberg | H80A | 2550 m | Rød start | 8635042 | |
H85A | 10:00:00 | Kurt Dose | H85A | 2250 m | Rød start | 8635045 | |
Larvik Orienteringsklubb | |||||||
D20A | 10:50:00 | Martine Topstad | D20A | 6275 m | Blå start | 8635047 | |
H45B | 11:55:00 | Sten Øivind Bjarke | H45B | 2750 m | Rød start | 8635046 | |
H75A | 12:00:00 | Helge Halvorsen | H75A | 3075 m | Rød start | 8635048 | |
Lillomarka o-lag | |||||||
D55A | 11:01:29 | Frøy Grøndahl | D55A | 3950 m | Rød start | 8635052 | |
H21AK | 10:17:57 | Trygve Grøndahl | H21AK | 6275 m | Blå start | 8635049 | |
H55A | 10:40:57 | Martin Granly | H55A | 6550 m | Blå start | 8635050 | |
H55A | 11:05:27 | Johan Mattsson | H55A | 6550 m | Blå start | 8635051 | |
Lunderseter IL | |||||||
D21AK | 11:35:11 | Lene Margrethe Sætaberget | D21AK | 4375 m | Blå start | 8635056 | |
D21C | – | Berit Dalheim | D21C | 2800 m | Grå start | 8635054 | |
D21C | – | Lene Blien | D21C | 2800 m | Grå start | 8635053 | |
H55AK | 10:55:36 | Roar Sætaberget | H55AK | 3125 m | Rød start | 8635055 | |
Lübecker Turnerschaft | |||||||
D12B | – | Sophia Schweizer | D12B | 2150 m | Grå start | 8635057 | |
D14B | – | Aylin Mevius | D14B | 2800 m | Grå start | 8635063 | |
D80A | 10:56:00 | Edeltraut Mevius | D80A | 2250 m | Rød start | 8635062 | |
H20AK | 10:43:09 | Jaschar Mevius | H20AK | 6275 m | Blå start | 8635060 | |
H20B | 11:21:27 | Benjamin Schweizer | H20B | 4125 m | Rød start | 8635058 | |
H45AK | 10:39:25 | Klaus Mevius | H45AK | 3950 m | Rød start | 8635059 | |
H55A | 11:32:00 | Björn Hansen | H55A | 6550 m | Blå start | 8635065 | |
H55AK | 11:14:00 | Andreas Mevius | H55AK | 3125 m | Rød start | 8635064 | |
H80A | 10:56:06 | Horst Mevius | H80A | 2550 m | Rød start | 8635061 | |
MTK Bad Harzburg | |||||||
D16A | 11:46:08 | Solia Stamer | D16A | 5175 m | Blå start | 8635098 | |
D35A | 10:10:00 | Claudia Ann Graber | D35A | 6275 m | Blå start | 8635096 | |
D40A | 10:58:18 | Esther Stamer | D40A | 5175 m | Blå start | 8635100 | |
H14A | 11:57:00 | Tom Buchholz | H14A | 4175 m | Rød start | 8635097 | |
H16A | 11:41:00 | Matti Bruns | H16A | 6550 m | Blå start | 8635095 | |
H21AK | 11:09:00 | Thomas Görtelmeyer | H21AK | 6275 m | Blå start | 8635094 | |
H40A | 11:17:12 | Joachim Stamer | H40A | 8350 m | Blå start | 8635099 | |
MTV Seesen | |||||||
D14A | 10:31:31 | Lina Buchberger | D14A | 4125 m | Rød start | 8635107 | |
D16A | 11:21:46 | Meike Hennseler | D16A | 5175 m | Blå start | 8635105 | |
H12A | – | Julius Wandelt | H12A | 3175 m | Grå start | 8635102 | |
H12A | – | Till Buchberger | H12A | 3175 m | Grå start | 8635106 | |
H14A | 11:20:27 | Theo Hennseler | H14A | 4175 m | Rød start | 8635104 | |
H14A | 11:38:27 | Aaron Wandelt | H14A | 4175 m | Rød start | 8635103 | |
H45B | 11:16:53 | Christian Buchberger | H45B | 2750 m | Rød start | 8635108 | |
H45B | 11:27:03 | René Wandelt | H45B | 2750 m | Rød start | 8635101 | |
Mariager Fjord OK | |||||||
D21AK | 11:41:00 | Lotta Lüthje | D21AK | 4375 m | Blå start | 8635067 | |
D21B | 11:05:00 | Betina Gram Johansen | D21B | 3000 m | Rød start | 8635068 | |
D21C | – | Anni Christensen | D21C | 2800 m | Grå start | 8635069 | |
D35B | 10:53:00 | Ran Rebsdorf | D35B | 3000 m | Rød start | 8635070 | |
D55A | 11:17:00 | Betty Lison | D55A | 3950 m | Rød start | 8635071 | |
D55AK | 10:50:00 | Inge Iversen | D55AK | 2550 m | Rød start | 8635072 | |
D60A | 11:12:50 | Bente Østergaard | D60A | 3125 m | Rød start | 8635074 | |
D60A | 11:28:55 | Hanne H. Poulsen | D60A | 3125 m | Rød start | 8635073 | |
D70A | 10:16:24 | Rigmor Schou | D70A | 2550 m | Rød start | 8635075 | |
H-begynd | – | Henrik Runholt | H-begynder | 2150 m | Grå start | 8635091 | |
H10B | – | Theis Olsen | H10B | 2075 m | Grå start | 8635076 | |
H10B | – | Tobias Mohr Olsen | H10B | 2075 m | Grå start | 8635077 | |
H21AK | 10:17:01 | Lennart Rebsdorf | H21AK | 6275 m | Blå start | 8635081 | |
H21AK | 10:26:34 | Martin Christensen | H21AK | 6275 m | Blå start | 8635080 | |
H21AK | 10:46:15 | Klaus Wolsing | H21AK | 6275 m | Blå start | 8635079 | |
H21AK | 11:20:00 | Mikael Lüthje | H21AK | 6275 m | Blå start | 8635078 | |
H55AK | 10:46:49 | Keld Østergaard | H55AK | 3125 m | Rød start | 8635082 | |
H55AK | 10:59:20 | Jørn Blom | H55AK | 3125 m | Rød start | 8635083 | |
H60A | 10:25:11 | Søren Munthe | H60A | 5150 m | Blå start | 8635086 | |
H60A | 10:40:03 | Gert Rebsdorf | H60A | 5150 m | Blå start | 8635085 | |
H60A | 10:41:24 | Jens Christensen | H60A | 5150 m | Blå start | 8635084 | |
H65A | 10:54:46 | Helge Poulsen | H65A | 4350 m | Rød start | 8635088 | |
H65A | 11:26:25 | Niels Jørgen Iversen | H65A | 4350 m | Rød start | 8635087 | |
H75A | 12:03:00 | Arne Pedersen | H75A | 3075 m | Rød start | 8635089 | |
Maribo OK | |||||||
D21B | 11:21:09 | Linnea Kadziola | D21B | 3000 m | Rød start | 8635092 | |
D55A | 11:04:43 | Pia Kadziola | D55A | 3950 m | Rød start | 8635093 | |
NTNUI | |||||||
D21AK | 11:30:35 | Ida Elisabeth Finstad | D21AK | 4375 m | Blå start | 8635133 | |
Nordvest OK | |||||||
D12B | – | Esther Thode Loft | D12B | 2150 m | Grå start | 8635109 | |
D14B | – | Elisabeth Thode Loft | D14B | 2800 m | Grå start | 8635110 | |
D20AK | 10:48:00 | Signe Edsen | D20AK | 4375 m | Blå start | 8635111 | |
D21AK | 11:27:01 | Lise Thode Schiøtt | D21AK | 4375 m | Blå start | 8635112 | |
D50A | 10:35:42 | Mette Edsen | D50A | 4075 m | Rød start | 8635113 | |
D55A | 11:13:11 | Susanne Karlshøj | D55A | 3950 m | Rød start | 8635114 | |
D55A | 11:16:00 | Lone Marianne Jensen | D55A | 3950 m | Rød start | 8635116 | |
D55AK | 10:30:16 | Annette Møller | D55AK | 2550 m | Rød start | 8635115 | |
D60A | 11:13:18 | Birthe Møller | D60A | 3125 m | Rød start | 8635117 | |
D70A | 10:27:26 | Jane Thode Jensen | D70A | 2550 m | Rød start | 8635118 | |
D70A | 10:56:00 | Anna Jørgensen | D70A | 2550 m | Rød start | 8635119 | |
H16A | 11:18:47 | Jens Kobæk Edsen | H16A | 6550 m | Blå start | 8635120 | |
H21AK | 10:32:55 | Rasmus Thode Rask | H21AK | 6275 m | Blå start | 8635122 | |
H21AK | 10:44:04 | Morten Schiøtt | H21AK | 6275 m | Blå start | 8635121 | |
H35B | 10:53:13 | Peter Thode Loft | H35B | 4175 m | Rød start | 8635123 | |
H50A | 10:57:10 | Kristian Edsen | H50A | 6625 m | Blå start | 8635124 | |
H55AK | 10:42:40 | Torben Karlshøj | H55AK | 3125 m | Rød start | 8635126 | |
H55AK | 11:15:00 | Bjarne Krogh | H55AK | 3125 m | Rød start | 8635127 | |
H55AK | 11:19:00 | Ole Bernth Jensen | H55AK | 3125 m | Rød start | 8635125 | |
H60A | 11:09:00 | Hans Møller | H60A | 5150 m | Blå start | 8635129 | |
H70A | 10:56:52 | Hermann P. Jensen | H70A | 3475 m | Rød start | 8635131 | |
H70A | 11:03:44 | Henning Olesen | H70A | 3475 m | Rød start | 8635130 | |
H80A | 11:16:55 | Henning Jørgensen | H80A | 2550 m | Rød start | 8635132 | |
Nykøbing F. Roklub - Orientering | |||||||
H65A | 10:43:10 | John Knudsen | H65A | 4350 m | Rød start | 8635134 | |
O-63 | |||||||
H21AM | 11:05:13 | Hjalte Hviid | H21AM | 7900 m | Blå start | 8635135 | |
O-holt B.I.L. | |||||||
H21AM | 11:14:11 | Einar Tommelstad | H21AM | 7900 m | Blå start | 8635175 | |
H21AM | 11:19:23 | Petter Skedsmo | H21AM | 7900 m | Blå start | 8635176 | |
OK Djurs | |||||||
D21C | – | Conny Birch | D21C | 2800 m | Grå start | 8635178 | |
D45B | 11:23:00 | Helle Bach | D45B | 2750 m | Rød start | 8635179 | |
D65A | 11:00:59 | Ann Dorrit Hansen | D65A | 3125 m | Rød start | 8635180 | |
H50A | 11:10:34 | Thomas Ullner | H50A | 6625 m | Blå start | 8635181 | |
H50A | 11:22:00 | Uffe Bach | H50A | 6625 m | Blå start | 8635182 | |
H65A | 11:33:00 | Bo Mikkelsen | H65A | 4350 m | Rød start | 8635183 | |
H70A | 11:42:00 | Max Hansen | H70A | 3475 m | Rød start | 8635184 | |
OK Esbjerg | |||||||
D16B | 11:00:30 | Freja Kramers Sørensen | D16B | 3000 m | Rød start | 8635185 | |
D16B | 11:11:00 | Johanne Jensen | D16B | 3000 m | Rød start | 8635186 | |
D35B | 10:58:00 | Marianne Schmidt | D35B | 3000 m | Rød start | 8635187 | |
D45A | 10:19:07 | Helene Nissen | D45A | 5175 m | Blå start | 8635188 | |
D45AK | 11:53:00 | Anne Marie Stephansen | D45AK | 3125 m | Rød start | 8635189 | |
D55A | 11:26:00 | Bente Pedersen | D55A | 3950 m | Rød start | 8635190 | |
D55AK | 10:05:58 | Hanne Jochumsen | D55AK | 2550 m | Rød start | 8635191 | |
D65A | 11:33:00 | Anette Hansen | D65A | 3125 m | Rød start | 8635192 | |
H-begynd | – | Sebastian Kramers Sørensen | H-begynder | 2150 m | Grå start | 8635213 | |
H14B | – | Kristian Kramers Sørensen | H14B | 2800 m | Grå start | 8635193 | |
H18A | 10:46:00 | Mathias Jensen | H18A | 7900 m | Blå start | 8635194 | |
H21AM | 11:46:12 | Henrik V. Stephansen | H21AM | 7900 m | Blå start | 8635196 | |
H45A | 11:28:00 | Rudolf Sørensen | H45A | 7900 m | Blå start | 8635198 | |
H45A | 11:32:00 | Lars Nielsen | H45A | 7900 m | Blå start | 8635197 | |
H45AK | 11:01:00 | Lars Svarer | H45AK | 3950 m | Rød start | 8626869 | |
H45AK | 11:02:00 | Knud Christensen | H45AK | 3950 m | Rød start | 8635201 | |
H45AK | 11:04:00 | Anders Boysen | H45AK | 3950 m | Rød start | 8635199 | |
H50A | 10:51:10 | Niels Jensen | H50A | 6625 m | Blå start | 8635203 | |
H50A | 11:36:00 | Ulrik Revsbech | H50A | 6625 m | Blå start | 8635202 | |
H55A | 10:32:45 | Ole Gadsbølle | H55A | 6550 m | Blå start | 8635204 | |
H55A | 10:54:00 | Peder Stephansen | H55A | 6550 m | Blå start | 8635205 | |
H60A | 11:20:00 | Hans Jochumsen | H60A | 5150 m | Blå start | 8635206 | |
H65A | 10:40:18 | Tonny Schwærter | H65A | 4350 m | Rød start | 8635208 | |
H65A | 11:12:34 | Jørgen Bang | H65A | 4350 m | Rød start | 8635209 | |
H65A | 11:23:12 | Villy Møller Hansen | H65A | 4350 m | Rød start | 8635207 | |
H70A | 10:39:06 | Louis A. Sørensen | H70A | 3475 m | Rød start | 8635210 | |
H70A | 10:47:11 | Henrik Hansen | H70A | 3475 m | Rød start | 8635212 | |
H70A | 11:17:54 | Poul Larsen | H70A | 3475 m | Rød start | 8635211 | |
OK FROS | |||||||
D35B | 10:48:00 | Bodil Grøn | D35B | 3000 m | Rød start | 8635214 | |
D35B | 10:52:00 | Karen M. Hansen | D35B | 3000 m | Rød start | 8635215 | |
D45AK | 11:51:00 | Anne Grethe Eriksen | D45AK | 3125 m | Rød start | 8635216 | |
D75A | 11:02:08 | Else Sølling | D75A | 2250 m | Rød start | 8635217 | |
H14A | 11:37:37 | Christian Ramus | H14A | 4175 m | Rød start | 8635218 | |
H20AK | 11:17:00 | Jonathan Ramus | H20AK | 6275 m | Blå start | 8635219 | |
H21A | 11:21:00 | Claus Flak Christensen | H21A | 10125 m | Blå start | 8635220 | |
H21AK | 11:05:00 | Lars Strøm Hansen | H21AK | 6275 m | Blå start | 8635221 | |
H50A | 10:48:27 | Carsten Lind | H50A | 6625 m | Blå start | 8635222 | |
H60A | 10:31:55 | Sven Madsen | H60A | 5150 m | Blå start | 8635223 | |
H60A | 10:39:39 | Torben Hansen | H60A | 5150 m | Blå start | 8635224 | |
H65A | 10:40:19 | Niels Møller Petersen | H65A | 4350 m | Rød start | 8635225 | |
H70A | 10:59:41 | Peter Sølling | H70A | 3475 m | Rød start | 8635226 | |
OK GORM | |||||||
D20AK | 10:05:16 | Maja H. Ringive | D20AK | 4375 m | Blå start | 8635228 | |
D21A | 11:44:08 | Rikke Binder | D21A | 6625 m | Blå start | 8635229 | |
D50A | 11:09:00 | Bente H. Ringive | D50A | 4075 m | Rød start | 8635230 | |
D60A | 11:39:00 | Bente Jensen | D60A | 3125 m | Rød start | 8619752 | |
D70A | 10:11:29 | Asta Terkelsen | D70A | 2550 m | Rød start | 8635231 | |
H16A | 11:30:41 | Jens Kr. V. Petersen | H16A | 6550 m | Blå start | 8635232 | |
H18A | 10:52:00 | Hans V. Petersen | H18A | 7900 m | Blå start | 8635233 | |
H21AM | 11:26:26 | Mathias H. Ringive | H21AM | 7900 m | Blå start | 8635234 | |
H45AK | 10:48:00 | Steen Holmegaard | H45AK | 3950 m | Rød start | 8635236 | |
H50A | 11:21:00 | Martin Ringive | H50A | 6625 m | Blå start | 8635237 | |
H55A | 10:40:58 | Søren Germann | H55A | 6550 m | Blå start | 8635239 | |
H55A | 10:59:49 | Ole Binder | H55A | 6550 m | Blå start | 8635238 | |
H60A | 10:35:21 | Ib Jensen | H60A | 5150 m | Blå start | 8620388 | |
H65A | 10:32:29 | Hans Christian Strib | H65A | 4350 m | Rød start | 8635241 | |
H65A | 10:32:50 | Poul Erik Buch | H65A | 4350 m | Rød start | 8635240 | |
OK H.T.F. | |||||||
D12A | – | Mathilde Schrøder Larsen | D12A | 3175 m | Grå start | 8635242 | |
D12B | – | Mathilde Frisgård Pedersen | D12B | 2150 m | Grå start | 8635243 | |
D21A | 11:34:46 | Marie H. Jensen | D21A | 6625 m | Blå start | 8635244 | |
D21AK | 11:10:15 | Maja B. Kristensen | D21AK | 4375 m | Blå start | 8635245 | |
D21AK | 11:14:43 | Nicolina Karlskov Sørensen | D21AK | 4375 m | Blå start | 8635247 | |
D21AK | 11:23:36 | Marie B. Bertelsen | D21AK | 4375 m | Blå start | 8619487 | |
D21AK | 11:33:27 | Henriette Karlskov Clausen | D21AK | 4375 m | Blå start | 8635246 | |
D21C | – | Inger Munck | D21C | 2800 m | Grå start | 8635249 | |
D21C | – | Ingerlise F. Andersen | D21C | 2800 m | Grå start | 8635251 | |
D21C | – | Jette Beyer | D21C | 2800 m | Grå start | 8635250 | |
D21C | – | Kirsten Hansen | D21C | 2800 m | Grå start | 8635252 | |
D21C | – | Solveig B. Nielsen | D21C | 2800 m | Grå start | 8635253 | |
D21C | – | Sonja Jørgensen | D21C | 2800 m | Grå start | 8635248 | |
D35B | 10:21:37 | Helga Skøt | D35B | 3000 m | Rød start | 8635254 | |
D45A | 10:08:08 | Jette Klogborg | D45A | 5175 m | Blå start | 8635256 | |
D45A | 10:31:36 | Diana Finderup Jessen | D45A | 5175 m | Blå start | 8635255 | |
D45B | 10:59:21 | Hanne Hyldelund | D45B | 2750 m | Rød start | 8635257 | |
D45B | 11:21:00 | Tove E Juhl | D45B | 2750 m | Rød start | 8635258 | |
D50A | 10:25:40 | Guri Alm | D50A | 4075 m | Rød start | 8635259 | |
D50A | 11:14:00 | Jette Honoré | D50A | 4075 m | Rød start | 8635260 | |
D50A | 11:19:00 | Ingelise Baden | D50A | 4075 m | Rød start | 8635261 | |
D55AK | 10:53:00 | Lise Nielsen | D55AK | 2550 m | Rød start | 8635263 | |
D60A | 11:37:00 | Herdis Fyhring Sørensen | D60A | 3125 m | Rød start | 8619570 | |
D60A | 11:38:00 | Mona Rasmussen | D60A | 3125 m | Rød start | 8635264 | |
D65A | 11:02:38 | Inger Marie Haahr | D65A | 3125 m | Rød start | 8635265 | |
D70A | 10:57:00 | Gretha Villadsen | D70A | 2550 m | Rød start | 8635266 | |
D75A | 10:52:54 | Betty Hansen | D75A | 2250 m | Rød start | 8635267 | |
H10A | – | Lasse Klogborg | H10A | 2150 m | Grå start | 8635268 | |
H10B | – | Noah Klogborg | H10B | 2075 m | Grå start | 8635269 | |
H14A | 11:27:37 | Louis H. Jensen | H14A | 4175 m | Rød start | 8635270 | |
H16A | 11:31:18 | Mathias Finderup Jessen | H16A | 6550 m | Blå start | 8635271 | |
H18A | 10:43:53 | Peter Klogborg | H18A | 7900 m | Blå start | 8635272 | |
H20AK | 10:40:26 | Jakob E Juhl | H20AK | 6275 m | Blå start | 8635273 | |
H20B | 11:34:14 | Mads E Juhl | H20B | 4125 m | Rød start | 8635274 | |
H21A | 11:28:00 | Daniel H. Jensen | H21A | 10125 m | Blå start | 8635275 | |
H21AK | 10:43:34 | Jens Jensen | H21AK | 6275 m | Blå start | 8635277 | |
H21AK | 10:52:09 | Lars B. Nielsen | H21AK | 6275 m | Blå start | 8635276 | |
H21AK | 11:14:00 | Kim Karlskov Clausen | H21AK | 6275 m | Blå start | 8635278 | |
H21B | 12:03:00 | Kim Kristensen | H21B | 4175 m | Rød start | 8635279 | |
H35B | 10:46:59 | Palle M. Pedersen | H35B | 4175 m | Rød start | 8635281 | |
H35B | 10:56:58 | Christian Schrøder | H35B | 4175 m | Rød start | 8635280 | |
H45AK | 10:27:28 | Lars Klogborg | H45AK | 3950 m | Rød start | 8635282 | |
H45AK | 10:28:37 | Lars Tykær Jensen | H45AK | 3950 m | Rød start | 8635283 | |
H45AK | 11:05:00 | Flemming Jessen | H45AK | 3950 m | Rød start | 8635284 | |
H50A | 11:16:00 | Bendt Bossen | H50A | 6625 m | Blå start | 8635285 | |
H55A | 10:53:27 | Peter H Juhl | H55A | 6550 m | Blå start | 8635287 | |
H55A | 10:53:32 | Søren Dall | H55A | 6550 m | Blå start | 8635290 | |
H55A | 10:53:58 | Jens Peder Jensen | H55A | 6550 m | Blå start | 8635288 | |
H55A | 10:54:37 | Arne Bertelsen | H55A | 6550 m | Blå start | 8635286 | |
H55A | 11:39:00 | Søren Bertelsen | H55A | 6550 m | Blå start | 8635289 | |
H65A | 10:38:45 | Finn Jørgensen Aaris | H65A | 4350 m | Rød start | 8635294 | |
H65A | 10:40:36 | Flemming D. Andersen | H65A | 4350 m | Rød start | 8635293 | |
H65A | 10:44:31 | Keld Rasmussen | H65A | 4350 m | Rød start | 8635292 | |
H65A | 10:54:02 | Niels Erik Kofoed | H65A | 4350 m | Rød start | 8635291 | |
H65A | 10:55:31 | Ove B. Therkildsen | H65A | 4350 m | Rød start | 8620350 | |
H70A | 10:44:43 | Hans Nielsen | H70A | 3475 m | Rød start | 8635295 | |
H70A | 10:48:55 | Jørn F. Andersen | H70A | 3475 m | Rød start | 8635298 | |
H70A | 10:49:23 | Kaj Ove Rasmussen | H70A | 3475 m | Rød start | 8635299 | |
H70A | 11:00:27 | Per F. Henriksen | H70A | 3475 m | Rød start | 8635296 | |
H70A | 11:46:00 | Vagn Hansen | H70A | 3475 m | Rød start | 8635297 | |
H80A | 10:47:30 | Keld B. Nielsen | H80A | 2550 m | Rød start | 8635300 | |
OK KOMPASSEN | |||||||
D-begynd | – | Helle Ragnarsson | D-begynder | 2150 m | Grå start | 8635301 | |
D-begynd | – | Karin Movert | D-begynder | 2150 m | Grå start | 8635303 | |
H55A | 11:34:00 | Torbjörn Movert | H55A | 6550 m | Blå start | 8635302 | |
H60A | 10:05:33 | Ken Ragnarsson | H60A | 5150 m | Blå start | 8635304 | |
OK Melfar | |||||||
D10B | – | Mette Jensen | D10B | 2075 m | Grå start | 8635305 | |
D14A | 10:25:38 | Matilde Skousen | D14A | 4125 m | Rød start | 8635306 | |
D14A | 10:34:38 | Line Skousen | D14A | 4125 m | Rød start | 8635307 | |
D14A | 11:07:00 | Maya Jensen | D14A | 4125 m | Rød start | 8635308 | |
D16A | 11:57:00 | Hedvig Valbjørn Gydesen | D16A | 5175 m | Blå start | 8635309 | |
H10A | – | Magnus Lindahl | H10A | 2150 m | Grå start | 8635310 | |
H10A | – | Valdemar Egdal Kortegård | H10A | 2150 m | Grå start | 8635311 | |
H10B | – | Jakob Skousen | H10B | 2075 m | Grå start | 8635312 | |
H12A | – | August Gabs | H12A | 3175 m | Grå start | 8635314 | |
H12A | – | Daniel Mikkelsen | H12A | 3175 m | Grå start | 8635316 | |
H12A | – | Laurits Egdal Kortegård | H12A | 3175 m | Grå start | 8635315 | |
H12A | – | Magnus Fannar Madsen | H12A | 3175 m | Grå start | 8635313 | |
H14A | 11:59:00 | Jonas Gabs | H14A | 4175 m | Rød start | 8635317 | |
H14B | – | Mads Mikkelsen | H14B | 2800 m | Grå start | 8635318 | |
H18A | 10:34:59 | Morten Rindom Knudsen | H18A | 7900 m | Blå start | 8635319 | |
OK Pan Århus | |||||||
D10B | – | Eva Taagehøi Nykjær | D10B | 2075 m | Grå start | 8635321 | |
D10B | – | Iris Skammelsen Gilleladen | D10B | 2075 m | Grå start | 8635322 | |
D10B | – | Signe Møller Skaug | D10B | 2075 m | Grå start | 8635323 | |
D10B | – | Signe Skov Dalgaard | D10B | 2075 m | Grå start | 8635320 | |
D12A | – | Regine Kaltoft | D12A | 3175 m | Grå start | 8635324 | |
D12B | – | Emilie Skov Dalgaard | D12B | 2150 m | Grå start | 8635325 | |
D14A | 11:06:00 | Anna Taagehøi Nykjær | D14A | 4125 m | Rød start | 8635326 | |
D16A | 11:56:00 | Katrine Spanner | D16A | 5175 m | Blå start | 8635327 | |
D16AK | 11:32:19 | Katinka Kilden | D16AK | 3950 m | Rød start | 8635328 | |
D20AK | 10:25:31 | Kathrine Emilie Amby | D20AK | 4375 m | Blå start | 8618914 | |
D20AK | 10:47:00 | Anna Spanner | D20AK | 4375 m | Blå start | 8635329 | |
D21A | 11:02:49 | Josephine Dewett Kristensen | D21A | 6625 m | Blå start | 8635330 | |
D21AK | 10:56:20 | Stinne Skammelsen | D21AK | 4375 m | Blå start | 8635333 | |
D21AK | 11:08:30 | Sofie Skammelsen | D21AK | 4375 m | Blå start | 8635331 | |
D21AK | 11:43:00 | Trine Skammelsen | D21AK | 4375 m | Blå start | 8635334 | |
D21AK | 11:47:00 | Rikke Kornvig | D21AK | 4375 m | Blå start | 8635332 | |
D21AM | 10:20:00 | Sarah Naomi Thomsen | D21AM | 5175 m | Blå start | 8635336 | |
D21AM | 10:57:12 | Mai Lykkegaard Schmidt | D21AM | 5175 m | Blå start | 8635335 | |
D35A | 10:15:50 | Katrine Olesen Hinge | D35A | 6275 m | Blå start | 8635337 | |
D35B | 10:46:00 | Mariann Kejser | D35B | 3000 m | Rød start | 8635338 | |
D40A | 10:56:14 | Anne Møller Skaug | D40A | 5175 m | Blå start | 8635339 | |
D40A | 11:34:00 | Mette Kanstrup | D40A | 5175 m | Blå start | 8635340 | |
D45A | 10:29:55 | Jeanette Finderup | D45A | 5175 m | Blå start | 8635341 | |
D45AK | 11:54:00 | Anni Sørensen | D45AK | 3125 m | Rød start | 8635342 | |
D50A | 11:10:00 | Hanne Ivarsen | D50A | 4075 m | Rød start | 8635343 | |
D50A | 11:11:00 | Annemette Sørensen | D50A | 4075 m | Rød start | 8635344 | |
D55A | 11:10:05 | Hanne Møller Andersen | D55A | 3950 m | Rød start | 8635345 | |
D65A | 10:45:00 | Elizabeth Borchorst | D65A | 3125 m | Rød start | 8635346 | |
D65A | 11:03:39 | Else Hass | D65A | 3125 m | Rød start | 8635347 | |
D75A | 11:06:00 | Alice Hinge | D75A | 2250 m | Rød start | 8635349 | |
H10B | – | Valdemar Taagehøi Nykjær | H10A | 2150 m | Grå start | 8635350 | |
H10A | – | Bertil Ribergaard Skammelsen | H10A | 2150 m | Grå start | 8635352 | |
H10A | – | Severin Kilden | H10A | 2150 m | Grå start | 8635351 | |
H12A | – | Silas Ribergaard Skammelsen | H12A | 3175 m | Grå start | 8635353 | |
H14A | 11:06:05 | Asbjørn Kaltoft | H14A | 4175 m | Rød start | 8635358 | |
H14A | 11:56:00 | Søren Møller Skaug | H14A | 4175 m | Rød start | 8635357 | |
H14A | 11:58:00 | Herman Skovbjerg | H14A | 4175 m | Rød start | 8635356 | |
H16A | 11:04:11 | Andreas Bock Bjørnsen | H16A | 6550 m | Blå start | 8635361 | |
H16A | 11:13:31 | Jeppe Kejser Dahl Jensen | H16A | 6550 m | Blå start | 8635359 | |
H21A | 11:29:00 | Giacomo Frattari | H21A | 10125 m | Blå start | 8635362 | |
H21AK | 10:07:41 | Erik Skovgaard Knudsen | H21AK | 6275 m | Blå start | 8635363 | |
H21AK | 10:25:22 | Morten Pedersen | H21AK | 6275 m | Blå start | 8635364 | |
H35A | 10:44:13 | Sune Ribergaard Henriksen | H35A | 8350 m | Blå start | 8635365 | |
H40A | 11:05:00 | Morten Fenger-Grøn | H40A | 8350 m | Blå start | 8635369 | |
H40A | 11:20:00 | Henrik Bomm Hinge | H40A | 8350 m | Blå start | 8635368 | |
H40A | 11:52:00 | Henrik Nykjær | H40A | 8350 m | Blå start | 8635370 | |
H40A | 11:55:00 | Anders Gilleladen | H40A | 8350 m | Blå start | 8635366 | |
H45A | 10:43:47 | Ebbe Møller Nielsen | H45A | 7900 m | Blå start | 8635374 | |
H45A | 10:53:27 | Kell Sønnichsen | H45A | 7900 m | Blå start | 8635373 | |
H45A | 11:24:00 | Peter Kilden Jensen | H45A | 7900 m | Blå start | 8635371 | |
H45A | 11:29:00 | Mogens Finderup | H45A | 7900 m | Blå start | 8635372 | |
H50A | 10:36:54 | Kent Lodberg | H50A | 6625 m | Blå start | 8635376 | |
H50A | 10:50:58 | Per Dahl Jensen | H50A | 6625 m | Blå start | 8635375 | |
H50A | 11:08:29 | Jan Hauerslev | H50A | 6625 m | Blå start | 8635377 | |
H55A | 11:29:10 | Finn Arildsen | H55A | 6550 m | Blå start | 8635378 | |
H60A | 11:08:00 | Jan Bille | H60A | 5150 m | Blå start | 8635380 | |
H60A | 11:15:00 | Knud Henriksen | H60A | 5150 m | Blå start | 8635381 | |
H60A | 11:19:00 | Henrik Dagsberg | H60A | 5150 m | Blå start | 8635379 | |
H65A | 10:30:31 | John Holm | H65A | 4350 m | Rød start | 8635383 | |
H65A | 10:50:59 | Christian Gottlieb-Petersen | H65A | 4350 m | Rød start | 8635382 | |
H70A | 10:37:25 | Per Jessen-Klixbüll | H70A | 3475 m | Rød start | 8635385 | |
H75A | 11:38:13 | Karsten Hinge | H75A | 3075 m | Rød start | 8635389 | |
OK Roskilde | |||||||
D10A | – | Frida Weigelt Svendsen | D10A | 2150 m | Grå start | 8635390 | |
D10A | – | Teresa Søndergaard Pohl | D10A | 2150 m | Grå start | 8635391 | |
D10B | – | Josefine Tenna Grue-Sørensen | D10B | 2075 m | Grå start | 8635392 | |
D12A | – | Katrine Krogh Madsen | D12A | 3175 m | Grå start | 8635393 | |
D12A | – | Liva Heydorn Andersen | D12A | 3175 m | Grå start | 8635394 | |
D12B | – | Amalie Camilla Grue-Sørensen | D12B | 2150 m | Grå start | 8635395 | |
D20AK | 10:00:00 | Tonje Pihl | D20AK | 4375 m | Blå start | 8635396 | |
D40A | 11:32:00 | Anne-Mette Jansen | D40A | 5175 m | Blå start | 8635397 | |
D45B | 11:19:00 | Birthe Nielsen | D45B | 2750 m | Rød start | 8635398 | |
D50A | 11:12:00 | Gitte Krogh Madsen | D50A | 4075 m | Rød start | 8635400 | |
D50A | 11:18:00 | Bente Pihl | D50A | 4075 m | Rød start | 8635399 | |
D55A | 11:07:01 | Kirsten Juda | D55A | 3950 m | Rød start | 8635401 | |
D55AK | 10:23:24 | Hanne Pedersen | D55AK | 2550 m | Rød start | 8635403 | |
D55AK | 10:24:41 | Annette Petersen | D55AK | 2550 m | Rød start | 8635402 | |
D65A | 11:00:43 | Ane Veierskov | D65A | 3125 m | Rød start | 8635404 | |
H12A | – | Adam Carlsen | H12A | 3175 m | Grå start | 8635405 | |
H16A | 11:44:00 | Jakob Weigelt Svendsen | H16A | 6550 m | Blå start | 8635406 | |
H21AK | 10:14:29 | Arne Heydorn | H21AK | 6275 m | Blå start | 8635407 | |
H21AK | 10:33:50 | Frederik Grue-Sørensen | H21AK | 6275 m | Blå start | 8635408 | |
H21AM | 11:52:00 | Rolf Pihl | H21AM | 7900 m | Blå start | 8635409 | |
H40A | 11:51:00 | Mads Nordahl Svendsen | H40A | 8350 m | Blå start | 8635410 | |
H45A | 11:22:00 | Jakob Søndergaard Jensen | H45A | 7900 m | Blå start | 8635412 | |
H45A | 11:26:00 | Jørgen Krogh | H45A | 7900 m | Blå start | 8635411 | |
H45AK | 10:59:00 | Peter Mørup Jansen | H45AK | 3950 m | Rød start | 8635413 | |
H45B | 11:51:00 | Keld S. Mortensen | H45B | 2750 m | Rød start | 8635414 | |
H50A | 10:40:31 | Kent Pihl | H50A | 6625 m | Blå start | 8635415 | |
H55AK | 10:27:47 | Morten Jensen | H55AK | 3125 m | Rød start | 8635416 | |
H55AK | 11:01:00 | Steen Baunehøj | H55AK | 3125 m | Rød start | 8635417 | |
H60A | 10:15:05 | Aksel Andersen | H60A | 5150 m | Blå start | 8635420 | |
H60A | 10:40:04 | Finn Petersen | H60A | 5150 m | Blå start | 8635419 | |
H60A | 10:56:06 | Lars Olsen | H60A | 5150 m | Blå start | 8635418 | |
H65A | 10:45:24 | John Tripax | H65A | 4350 m | Rød start | 8635421 | |
H70A | 11:24:54 | Finn Olsen | H70A | 3475 m | Rød start | 8635422 | |
H70A | 11:45:00 | Ole Bøggild | H70A | 3475 m | Rød start | 8635423 | |
H75A | 11:58:00 | Gert Pedersen | H75A | 3075 m | Rød start | 8635424 | |
OK S.G. | |||||||
D65A | 10:49:12 | Randi Hansen | D65A | 3125 m | Rød start | 8635425 | |
H55AK | 11:05:00 | Michael Hansen | H55AK | 3125 m | Rød start | 8635426 | |
H70A | 10:57:02 | Niels Tulinius | H70A | 3475 m | Rød start | 8635427 | |
H70A | 11:07:04 | Kaare Vindfeld | H70A | 3475 m | Rød start | 8635428 | |
OK Skeidi | |||||||
D45B | 10:56:31 | Hilde Gunn Hellenes | D45B | 2750 m | Rød start | 8635429 | |
H45B | 11:05:00 | Morten Andresen | H45B | 2750 m | Rød start | 8635430 | |
OK Skærmen Værløse | |||||||
D70A | 10:44:52 | Ruth Hansen | D70A | 2550 m | Rød start | 8635431 | |
H70A | 10:31:58 | Mogens Hansen | H70A | 3475 m | Rød start | 8635433 | |
H70A | 11:32:00 | Svend Erik Jensen | H70A | 3475 m | Rød start | 8635432 | |
OK Snab | |||||||
D10B | – | Laura Busch | D10B | 2075 m | Grå start | 8635434 | |
D14A | 10:55:05 | Johanne Kaysen Thomsen | D14A | 4125 m | Rød start | 8635435 | |
D14A | 11:14:00 | Eva Örnhagen Jørgensen | D14A | 4125 m | Rød start | 8635436 | |
D16A | 11:37:51 | Rikke Rasmussen | D16A | 5175 m | Blå start | 8635437 | |
D16B | 10:25:00 | Sofie Slot Fenger-Grøn | D16B | 3000 m | Rød start | 8635438 | |
D16B | 10:52:21 | Julie Liengård Caspersen | D16B | 3000 m | Rød start | 8635439 | |
D18A | 11:01:00 | Amanda Isaksen | D18A | 5150 m | Blå start | 8635440 | |
D35B | 10:00:00 | Ditte Busch | D35B | 3000 m | Rød start | 8635442 | |
D35B | 10:16:15 | Bettina Lehrmann | D35B | 3000 m | Rød start | 8635441 | |
D45A | 10:05:00 | Ulrika Örnhagen Jørgensen | D45A | 5175 m | Blå start | 8635443 | |
D45A | 10:36:30 | Lone Rasmussen | D45A | 5175 m | Blå start | 8635445 | |
D45A | 10:54:00 | Linda Slot Fenger-Grøn | D45A | 5175 m | Blå start | 8635444 | |
D45B | 10:30:00 | Malene Kaysen Thomsen | D45B | 2750 m | Rød start | 8635446 | |
D50A | 10:55:18 | Rie Moos Villumsen | D50A | 4075 m | Rød start | 8635448 | |
D50A | 10:58:56 | Anette Dewett | D50A | 4075 m | Rød start | 8635447 | |
D55A | 11:02:50 | Helle Schou | D55A | 3950 m | Rød start | 8635449 | |
D55AK | 10:10:50 | Kate Nielsen | D55AK | 2550 m | Rød start | 8635450 | |
D70A | 10:26:37 | Grethe Larsen | D70A | 2550 m | Rød start | 8635451 | |
H10A | – | Axel Örnhagen Jørgensen | H10A | 2150 m | Grå start | 8635452 | |
H14A | 11:11:04 | Jeppe Liengård Caspersen | H14A | 4175 m | Rød start | 8635454 | |
H14A | 11:12:48 | Felix Isaksen | H14A | 4175 m | Rød start | 8635453 | |
H14A | 11:44:47 | Frederick Thaasti | H14A | 4175 m | Rød start | 8635455 | |
H16A | 11:47:00 | Morten Örnhagen Jørgensen | H16A | 6550 m | Blå start | 8635456 | |
H18A | 10:16:09 | Thomas Blok | H18A | 7900 m | Blå start | 8635457 | |
H20B | 11:22:00 | Rasmus Slot Fenger-Grøn | H20B | 4125 m | Rød start | 8635458 | |
H21A | 10:55:16 | Kristian Blok | H21A | 10125 m | Blå start | 8635459 | |
H21C | – | Henrik Hauge Thomsen | H21C | 2800 m | Grå start | 8635460 | |
H35A | 10:25:00 | Martin Busch | H35A | 8350 m | Blå start | 8635461 | |
H35B | 10:51:16 | Finn Lehrmann | H35B | 4175 m | Rød start | 8635462 | |
H40A | 11:27:37 | Jens Liengård | H40A | 8350 m | Blå start | 8635463 | |
H45A | 10:35:00 | Flemming Jørgensen | H45A | 7900 m | Blå start | 8635465 | |
H45A | 10:41:34 | Jesper Fenger-Grøn | H45A | 7900 m | Blå start | 8635466 | |
H45A | 11:21:00 | Kaj Isaksen | H45A | 7900 m | Blå start | 8635464 | |
H45A | 11:25:00 | Uffe Villumsen | H45A | 7900 m | Blå start | 8635467 | |
H45AK | 10:41:06 | Jakob Pedersen Ingemann | H45AK | 3950 m | Rød start | 8635468 | |
H45AK | 11:12:00 | Karsten Blok | H45AK | 3950 m | Rød start | 8635469 | |
H50A | 10:29:15 | Torben Kristensen | H50A | 6625 m | Blå start | 8635470 | |
H50A | 11:27:00 | Lars Thaasti | H50A | 6625 m | Blå start | 8635471 | |
H55A | 11:41:00 | Henning Schou | H55A | 6550 m | Blå start | 8635472 | |
H55AK | 10:43:06 | Peter Skov Nielsen | H55AK | 3125 m | Rød start | 8635473 | |
H60A | 11:16:00 | Knud Jespersen | H60A | 5150 m | Blå start | 8635474 | |
H65A | 11:01:50 | Poul A. Christensen | H65A | 4350 m | Rød start | 8635475 | |
OK Sorø | |||||||
D14B | – | Signe Hansen | D14B | 2800 m | Grå start | 8635476 | |
D16A | 11:53:00 | Emma Bloch Frandsen | D16A | 5175 m | Blå start | 8635477 | |
D16AK | 11:35:10 | Mathilde Smedegaard Madsen | D16AK | 3950 m | Rød start | 8635478 | |
D40A | 11:33:00 | Berit Ahlmann Hansen | D40A | 5175 m | Blå start | 8635479 | |
D45A | 11:00:00 | Anne Bloch Frandsen | D45A | 5175 m | Blå start | 8635480 | |
D45B | 11:16:00 | Ninette Juul Erichsen | D45B | 2750 m | Rød start | 8635481 | |
D50A | 10:24:48 | Eva Smedegaard | D50A | 4075 m | Rød start | 8635483 | |
D50A | 11:20:00 | Merete Kleist | D50A | 4075 m | Rød start | 8635482 | |
D55A | 10:35:43 | Mette Filskov | D55A | 3950 m | Rød start | 8635484 | |
D55AK | 10:00:00 | Søs Munch Hansen | D55AK | 2550 m | Rød start | 8635485 | |
D55AK | 10:46:00 | Else Neergaard | D55AK | 2550 m | Rød start | 8635486 | |
D55AK | 10:48:00 | Marianne Dahl | D55AK | 2550 m | Rød start | 8635487 | |
H16A | 11:14:44 | Gustav Moll | H16A | 6550 m | Blå start | 8635488 | |
H18A | 10:36:24 | Peter Hansen | H18A | 7900 m | Blå start | 8635489 | |
H21AK | 10:20:04 | André Didier Gautier | H21AK | 6275 m | Blå start | 8635491 | |
H21AK | 10:40:25 | Jan H Jørgensen | H21AK | 6275 m | Blå start | 8635490 | |
H21AM | 11:17:32 | Thomas Vejsnæs | H21AM | 7900 m | Blå start | 8635492 | |
H40A | 11:24:19 | Kasper Levring | H40A | 8350 m | Blå start | 8635493 | |
H45A | 11:04:36 | Kåre Sørensen | H45A | 7900 m | Blå start | 8635494 | |
H45AK | 10:15:30 | Kristian Kærsgaard | H45AK | 3950 m | Rød start | 8635502 | |
H45AK | 10:15:50 | Knud Madsen | H45AK | 3950 m | Rød start | 8635496 | |
H45AK | 10:26:56 | John Pedersen | H45AK | 3950 m | Rød start | 8635498 | |
H45AK | 10:42:47 | Jan Sørensen | H45AK | 3950 m | Rød start | 8635497 | |
H45AK | 10:49:00 | Steen Lund | H45AK | 3950 m | Rød start | 8635501 | |
H45AK | 10:50:00 | Hans-Ole Jensen | H45AK | 3950 m | Rød start | 8635499 | |
H45AK | 10:55:00 | Jørgen Jørgensen | H45AK | 3950 m | Rød start | 8635500 | |
H45AK | 11:06:00 | Jens Frandsen | H45AK | 3950 m | Rød start | 8628515 | |
OK Tylöskog | |||||||
D10A | – | Elsa Gustavsson | D10A | 2150 m | Grå start | 8635504 | |
D50A | 10:22:12 | Anna-Birgitta Gustavsson | D50A | 4075 m | Rød start | 8635507 | |
H10B | – | Axel Gustavsson | H10B | 2075 m | Grå start | 8635506 | |
H55A | 10:44:54 | Bo Gustavsson | H55A | 6550 m | Blå start | 8635505 | |
H55A | 10:56:57 | Jonas Karlsson | H55A | 6550 m | Blå start | 8635503 | |
OK Vendelboerne | |||||||
D21AM | 10:29:30 | Signe Just Olsen | D21AM | 5175 m | Blå start | 8635508 | |
D35A | 10:56:00 | Mette Reiche Sørensen | D35A | 6275 m | Blå start | 8635509 | |
D45A | 10:55:00 | Ann Dissing | D45A | 5175 m | Blå start | 8635510 | |
D55A | 11:08:06 | Hanne Bak-Mikkelsen | D55A | 3950 m | Rød start | 8635511 | |
D60A | 11:03:16 | Karin Wæhrens | D60A | 3125 m | Rød start | 8635512 | |
D70A | 10:28:32 | Ellen Thomsen | D70A | 2550 m | Rød start | 8635513 | |
D75A | 10:20:00 | Vivi Arildsen | D75A | 2250 m | Rød start | 8635514 | |
H10B | – | Mathias Reiche Sørensen | H10B | 2075 m | Grå start | 8635515 | |
H21A | 11:23:00 | Allan Reiche | H21A | 10125 m | Blå start | 8635516 | |
H21AM | 11:51:00 | Simon Bisgaard Olsen | H21AM | 7900 m | Blå start | 8635517 | |
H60A | 10:49:26 | Henning Bak-Mikkelsen | H60A | 5150 m | Blå start | 8635518 | |
H65A | 11:16:35 | Bent Skjoldborg | H65A | 4350 m | Rød start | 8635519 | |
H65A | 11:19:42 | Gert Odgaard | H65A | 4350 m | Rød start | 8635520 | |
H70A | 11:47:00 | Poul Henning Pedersen | H70A | 3475 m | Rød start | 8635521 | |
H75A | 11:18:46 | Ole F. Thomsen | H75A | 3075 m | Rød start | 8635522 | |
H80A | 11:03:57 | Peter Arildsen | H80A | 2550 m | Rød start | 8635523 | |
H80A | 11:04:54 | Svend Brøns Petersen | H80A | 2550 m | Rød start | 8635524 | |
OK West | |||||||
D21C | – | Tülay Köycü | D21C | 2800 m | Grå start | 8635525 | |
D65A | 11:25:21 | Asta Pedersen | D65A | 3125 m | Rød start | 8635526 | |
H21B | 11:15:47 | Jes Pedersen | H21B | 4175 m | Rød start | 8635527 | |
H65A | 10:44:18 | Jens Sørensen | H65A | 4350 m | Rød start | 8635528 | |
OK ØST Birkerød | |||||||
D18A | 10:15:00 | Marie Erskov Krogh | D18A | 5150 m | Blå start | 8635529 | |
D35B | 10:51:00 | Anne Nyeland | D35B | 3000 m | Rød start | 8635530 | |
D55A | 10:57:10 | Birgitte Erskov Halland | D55A | 3950 m | Rød start | 8635534 | |
D55A | 11:18:00 | Lisa Tantholdt | D55A | 3950 m | Rød start | 8635533 | |
D55A | 11:21:00 | Ellis Byrgiel Sommer | D55A | 3950 m | Rød start | 8635532 | |
D55A | 11:28:00 | Kirsten Nymann Petersen | D55A | 3950 m | Rød start | 8635531 | |
D65A | 10:45:17 | Janet Bentzen | D65A | 3125 m | Rød start | 8635535 | |
H20AK | 11:14:27 | Frederik Erskov Krogh | H20AK | 6275 m | Blå start | 8635537 | |
H35B | 11:21:00 | Ole Dünweber | H35B | 4175 m | Rød start | 8635538 | |
H40A | 11:56:00 | Roland Dumong | H40A | 8350 m | Blå start | 8635539 | |
H50A | 10:56:17 | Peter Bäcker Hansen | H50A | 6625 m | Blå start | 8635540 | |
H55A | 10:57:52 | Jens Bentsen | H55A | 6550 m | Blå start | 8635542 | |
H55A | 11:29:51 | Jan Jakobsen | H55A | 6550 m | Blå start | 8635541 | |
H55AK | 10:48:06 | Peter Krogh | H55AK | 3125 m | Rød start | 8635544 | |
H55AK | 11:12:00 | Svend Tantholdt | H55AK | 3125 m | Rød start | 8635543 | |
H60A | 10:50:05 | Thomas Østergaard | H60A | 5150 m | Blå start | 8635545 | |
H65A | 11:39:00 | Lasse Schnack | H65A | 4350 m | Rød start | 8635546 | |
Åben2 | – | Lars Thorslund | Åben2 | 6275 m | Blå start | ||
OK-Syd | |||||||
D-begynd | – | Anna-Marie Kühl | D-begynder | 2150 m | Grå start | 8635562 | |
D14A | 11:15:00 | Maria Bargmeyer | D14A | 4125 m | Rød start | 8635550 | |
D20B | 11:02:00 | Sarah Bargmeyer | D20B | 3000 m | Rød start | 8635551 | |
D21A | 11:39:35 | Dorthe Kühl Petersen | D21A | 6625 m | Blå start | 8635552 | |
D21B | 11:29:42 | Katrine Lundstrøm | D21B | 3000 m | Rød start | 8635553 | |
D21C | – | Bente Honnens | D21C | 2800 m | Grå start | 8635555 | |
D21C | – | Susanne Bargmeyer | D21C | 2800 m | Grå start | 8635554 | |
D45A | 10:59:00 | Helle Termansen | D45A | 5175 m | Blå start | 8635556 | |
D45B | 11:17:00 | Susanne Holst | D45B | 2750 m | Rød start | 8635557 | |
D50A | 11:24:00 | Anne-Marie Jensen | D50A | 4075 m | Rød start | 8635558 | |
D55A | 11:00:18 | Hanne Ljungberg | D55A | 3950 m | Rød start | 8635559 | |
D65A | 11:37:00 | Birte Hove | D65A | 3125 m | Rød start | 8635560 | |
D75A | 11:03:04 | Edit Thomsen | D75A | 2250 m | Rød start | 8635561 | |
H14A | 11:49:00 | Aske Johannsen | H14A | 4175 m | Rød start | 8635563 | |
H16A | 11:43:00 | Malthe Johannsen | H16A | 6550 m | Blå start | 8635564 | |
H21AK | 10:41:38 | Rasmus Ejlersen | H21AK | 6275 m | Blå start | 8635565 | |
H21B | 11:15:31 | Anders Termansen | H21B | 4175 m | Rød start | 8635566 | |
H45A | 10:57:47 | Bjarne Johannsen | H45A | 7900 m | Blå start | 8635568 | |
H45A | 11:05:01 | John Bargmeyer | H45A | 7900 m | Blå start | 8635567 | |
H45AK | 10:10:32 | Karsten Jøhnk | H45AK | 3950 m | Rød start | 8635569 | |
H50A | 11:12:43 | Michael Termansen | H50A | 6625 m | Blå start | 8635571 | |
H50A | 11:19:00 | Ove Petersen | H50A | 6625 m | Blå start | 8635570 | |
H50A | 11:33:00 | Michael W. Nielsen | H50A | 6625 m | Blå start | 8635572 | |
H60A | 10:32:12 | Jørn H. Klausen | H60A | 5150 m | Blå start | 8635573 | |
H65A | 10:53:23 | Svend Erik Bertelsen | H65A | 4350 m | Rød start | 8635574 | |
H65A | 11:01:56 | Kristian Toustrup | H65A | 4350 m | Rød start | 8635575 | |
H70A | 10:57:16 | Jon Matthiesen | H70A | 3475 m | Rød start | 8635576 | |
H70A | 11:04:25 | Frede Jacobsen | H70A | 3475 m | Rød start | 8635578 | |
H70A | 11:35:00 | Finn Hove | H70A | 3475 m | Rød start | 8635579 | |
H70A | 11:43:00 | Mogens E. Thomsen | H70A | 3475 m | Rød start | 8635577 | |
Åben4 | – | Birger Jønsson | Åben4 | 3075 m | Rød start | ||
OK73 | |||||||
D65A | 11:04:18 | Marianne Lykking | D65A | 3125 m | Rød start | 8635547 | |
H70A | 10:51:27 | Knud Lykking | H70A | 3475 m | Rød start | 8635548 | |
H70A | 11:31:00 | Leif Kajberg | H70A | 3475 m | Rød start | 8635549 | |
OL Team Lippe | |||||||
D10B | – | Lola Caspari | D10B | 2075 m | Grå start | 8634502 | |
D12A | – | Emma Caspari | D12A | 3175 m | Grå start | 8634503 | |
D35B | 10:42:03 | Pia Caspari | D35B | 3000 m | Rød start | 8634501 | |
H40A | 11:37:25 | Volker Caspari | H40A | 8350 m | Blå start | 8635580 | |
OL Toten-Troll | |||||||
D55A | 10:57:36 | Ingrid Ravnan | D55A | 3950 m | Rød start | 8634505 | |
H55A | 10:32:28 | Onno Verberne | H55A | 6550 m | Blå start | 8634504 | |
OLV Uslar | |||||||
D14A | 11:12:00 | Kiana Meisel | D14A | 4125 m | Rød start | 8634513 | |
D18A | 10:15:07 | Ann-Charlotte Spangenberg | D18A | 5150 m | Blå start | 8634509 | |
D20B | 11:01:00 | Carolina Bergmann Avila | D20B | 3000 m | Rød start | 8634522 | |
D45AK | 11:05:00 | Evi Drese | D45AK | 3125 m | Rød start | 8634521 | |
D55A | 10:30:00 | Heidrun Finke | D55A | 3950 m | Rød start | 8634517 | |
H12A | – | Bennet Grote | H12A | 3175 m | Grå start | 8634515 | |
H20A | 10:25:58 | Fabian Ulbrich | H20A | 8350 m | Blå start | 8634508 | |
H20AK | 10:35:22 | Felix Drese | H20AK | 6275 m | Blå start | 8634520 | |
H20AK | 11:16:00 | Arne Schliebener | H20AK | 6275 m | Blå start | 8634512 | |
H21A | 11:07:25 | Jan Schliebener | H21A | 10125 m | Blå start | 8634511 | |
H21AK | 10:32:43 | Malte Finkenstädt | H21AK | 6275 m | Blå start | 8634516 | |
H21B | 11:27:48 | Gunnar Grote | H21B | 4175 m | Rød start | 8634514 | |
H55AK | 10:41:14 | Werner Drese | H55AK | 3125 m | Rød start | 8634519 | |
H55AK | 10:45:18 | Bernhard Finke | H55AK | 3125 m | Rød start | 8634518 | |
H55AK | 11:16:00 | Stephan Schliebener | H55AK | 3125 m | Rød start | 8634510 | |
OSC Hamburg | |||||||
H35A | 10:31:13 | Tim Schröder | H35A | 8350 m | Blå start | 8634538 | |
Oddersjaa SSK | |||||||
D-begynd | – | Tabitha Ford | D-begynder | 2150 m | Grå start | 8635136 | |
D60A | 10:51:51 | Siri Økstad | D60A | 3125 m | Rød start | 8635139 | |
H21C | – | Espen Willads Torgersen | H21C | 2800 m | Grå start | 8635138 | |
H21C | – | Tomas Torgersen | H21C | 2800 m | Grå start | 8635137 | |
H60A | 10:20:40 | Per W. Torgersen | H60A | 5150 m | Blå start | 8635140 | |
Odense OK | |||||||
D16A | 11:51:00 | Mie Filskov | D16A | 5175 m | Blå start | 8635141 | |
D20B | 11:03:00 | Laura Skrydstrup | D20B | 3000 m | Rød start | 8635142 | |
D20C | – | Rikke Filskov | D20C | 2800 m | Grå start | 8635143 | |
D21AK | 11:49:00 | Pernille Spangsberg | D21AK | 4375 m | Blå start | 8635144 | |
D35B | 10:19:53 | Anne Mølgaard Nielsen | D35B | 3000 m | Rød start | 8635145 | |
D40A | 11:08:36 | Lone Fyhn Olesen | D40A | 5175 m | Blå start | 8635146 | |
D45AK | 11:10:22 | Lisbeth Skovbjerg | D45AK | 3125 m | Rød start | 8635147 | |
D45AK | 11:31:16 | Lisette Christiansen | D45AK | 3125 m | Rød start | 8635148 | |
D60A | 11:44:00 | Gitte Spangsberg | D60A | 3125 m | Rød start | 8635149 | |
D65A | 11:03:20 | Inge Thorsen | D65A | 3125 m | Rød start | 8635150 | |
H-begynd | – | Magnus Mølgaard Nielsen | H-begynder | 2150 m | Grå start | 8635174 | |
H21A | 10:54:32 | Henrik Steen Andersen | H21A | 10125 m | Blå start | 8635152 | |
H21AK | 11:10:00 | Lars Haastrup | H21AK | 6275 m | Blå start | 8635153 | |
H45A | 11:08:15 | Morten Mølgaard Nielsen | H45A | 7900 m | Blå start | 8635154 | |
H45AK | 10:43:13 | Kurt Madsen | H45AK | 3950 m | Rød start | 8635155 | |
H45AK | 10:57:00 | Kim Lykkegård Christensen | H45AK | 3950 m | Rød start | 8635156 | |
H50A | 11:17:00 | Tommy Iversen | H50A | 6625 m | Blå start | 8635157 | |
H55AK | 10:37:43 | Sven Spangsberg | H55AK | 3125 m | Rød start | 8635159 | |
H60A | 10:25:44 | Torben Rasmussen | H60A | 5150 m | Blå start | 8635160 | |
H60A | 10:51:14 | Finn Jørgensen | H60A | 5150 m | Blå start | 8635161 | |
H60A | 11:14:00 | Gerhard Jensen | H60A | 5150 m | Blå start | 8635162 | |
H65A | 10:45:35 | Albert Nielsen | H65A | 4350 m | Rød start | 8635163 | |
H65A | 10:46:51 | Niels Rabølle | H65A | 4350 m | Rød start | 8635165 | |
H70A | 10:35:38 | H. V. Jensen | H70A | 3475 m | Rød start | 8635170 | |
H70A | 10:45:12 | Jørgen Olesen | H70A | 3475 m | Rød start | 8635166 | |
H70A | 10:45:44 | Jørgen Stamp | H70A | 3475 m | Rød start | 8635167 | |
H70A | 11:02:57 | Palle Møller Nielsen | H70A | 3475 m | Rød start | 8635169 | |
H70A | 11:38:00 | Gunner Aaskov | H70A | 3475 m | Rød start | 8635171 | |
H75A | 11:18:06 | Olav Odgaard | H75A | 3075 m | Rød start | 8635173 | |
H75A | 12:02:00 | Holger Mikkelsen | H75A | 3075 m | Rød start | 8635172 | |
Oppsal Orientering | |||||||
D10B | – | Marie Veggan | D10B | 2075 m | Grå start | 8634526 | |
D12B | – | Katrine Veggan | D12B | 2150 m | Grå start | 8634525 | |
D35B | 10:56:00 | Heidi Bjordal | D35B | 3000 m | Rød start | 8634523 | |
D70A | 10:59:00 | Inger Lise Bjordal | D70A | 2550 m | Rød start | 8634528 | |
H35B | 11:26:00 | Snorre Veggan | H35B | 4175 m | Rød start | 8634524 | |
H70A | 10:45:19 | Roar Bjordal | H70A | 3475 m | Rød start | 8634527 | |
Orienteringsklubben Moss | |||||||
D21C | – | Malene Finstad | D21C | 2800 m | Grå start | 8634529 | |
H20C | – | Simen Finstad | H20C | 2800 m | Grå start | 8634532 | |
H21C | – | Petter Bjerke | H21C | 2800 m | Grå start | 8634530 | |
H45B | 11:53:00 | Trond Finstad | H45B | 2750 m | Rød start | 8634531 | |
H70A | 11:40:00 | Ingar Finstad | H70A | 3475 m | Rød start | 8634533 | |
Orienteringsklubben Sør | |||||||
D21B | 11:08:01 | Mari Coward | D21B | 3000 m | Rød start | 8634537 | |
D21C | – | Siri Coward | D21C | 2800 m | Grå start | 8634535 | |
H20B | 11:15:00 | Morten Coward | H20B | 4125 m | Rød start | 8634536 | |
H60A | 10:47:13 | Stein Coward | H60A | 5150 m | Blå start | 8634534 | |
PI-København | |||||||
D45A | 10:20:21 | Elin Nørgård Kracht | D45A | 5175 m | Blå start | 8634541 | |
H45AK | 10:46:00 | Jesper Kracht | H45AK | 3950 m | Rød start | 8634542 | |
H60A | 10:12:01 | Peter Sørensen | H60A | 5150 m | Blå start | 8634543 | |
Porsgrunn Orienteringslag | |||||||
H70A | 11:41:00 | Jakob Kløverød | H70A | 3475 m | Rød start | 8634544 | |
Preetzer TSV | |||||||
D10A | – | Annika Stamer | D10A | 2150 m | Grå start | 8634548 | |
D40A | 11:36:00 | Beate Stamer | D40A | 5175 m | Blå start | 8634545 | |
D45B | 11:20:00 | Antje Kahl | D45B | 2750 m | Rød start | 8634553 | |
D50A | 11:25:00 | Kirsten Kock | D50A | 4075 m | Rød start | 8634550 | |
H12A | – | Jan Kahl | H12A | 3175 m | Grå start | 8634552 | |
H14A | 11:48:00 | Max Kahl | H14A | 4175 m | Rød start | 8634551 | |
H14A | 12:00:00 | Konrad Stamer | H14A | 4175 m | Rød start | 8634546 | |
H45A | 10:43:05 | Christian Stamer | H45A | 7900 m | Blå start | 8634547 | |
H55A | 11:20:28 | Jochen Morawietz | H55A | 6550 m | Blå start | 8634549 | |
Randers OK | |||||||
H50A | 11:26:00 | Franz Thomsen | H50A | 6625 m | Blå start | 8634554 | |
H60A | 11:06:00 | Kim Topp | H60A | 5150 m | Blå start | 8634555 | |
H65A | 10:45:36 | Carl Malling | H65A | 4350 m | Rød start | 8634556 | |
H65A | 11:01:36 | Bent Fenger Jensen | H65A | 4350 m | Rød start | 8634557 | |
Raumar orientering | |||||||
D14B | – | Anna Austad Sveen | D14B | 2800 m | Grå start | 8634559 | |
D21B | 11:40:05 | Stine Austad | D21B | 3000 m | Rød start | 8634560 | |
D45AK | 11:26:38 | Anne-Grete Austad | D45AK | 3125 m | Rød start | 8634561 | |
H55AK | 10:47:01 | Jan Sveen | H55AK | 3125 m | Rød start | 8634558 | |
Ribe OK | |||||||
D21AK | 11:48:00 | Anne Solgaard | D21AK | 4375 m | Blå start | 8634562 | |
H65A | 11:03:52 | Leif Pedersen | H65A | 4350 m | Rød start | 8634565 | |
H65A | 11:07:28 | Torben Jørgensen | H65A | 4350 m | Rød start | 8634566 | |
H65A | 11:09:18 | Kurt Pedersen | H65A | 4350 m | Rød start | 8634563 | |
H65A | 11:17:48 | Niels C. Andersen | H65A | 4350 m | Rød start | 8634564 | |
Ringsaker OK | |||||||
D70A | 10:50:09 | Elise Jevanord | D70A | 2550 m | Rød start | 8634568 | |
H70A | 10:53:30 | Hans Petter Jevanord | H70A | 3475 m | Rød start | 8634567 | |
Rold Skov OK | |||||||
D10A | – | Sofie Flyvbjerg | D10A | 2150 m | Grå start | 8634569 | |
D12A | – | Camilla Flyvbjerg | D12A | 3175 m | Grå start | 8634570 | |
D12A | – | Gertrud Riis Madsen | D12A | 3175 m | Grå start | 8634571 | |
D12A | – | Ida Riis Madsen | D12A | 3175 m | Grå start | 8634573 | |
D12A | – | Laura Bobach | D12A | 3175 m | Grå start | 8634574 | |
D12A | – | Matilde Andersen-Otte | D12A | 3175 m | Grå start | 8634572 | |
D14A | 11:11:00 | Signe Veggerby Jensen | D14A | 4125 m | Rød start | 8634576 | |
D14B | – | Laura Dalsgaard Christensen | D14B | 2800 m | Grå start | 8634577 | |
D21AK | 11:14:56 | Mette Byskov Ovesen | D21AK | 4375 m | Blå start | 8634580 | |
D21AK | 11:44:00 | Anne Riis | D21AK | 4375 m | Blå start | 8634578 | |
D21AK | 11:45:00 | Lene Flyvbjerg | D21AK | 4375 m | Blå start | 8634579 | |
D35B | 10:22:40 | Hanne Veggerby | D35B | 3000 m | Rød start | 8634582 | |
D35B | 10:47:00 | Ninna Dalsgaard Christensen | D35B | 3000 m | Rød start | 8634581 | |
D45A | 10:57:00 | Minna Hald Andersen | D45A | 5175 m | Blå start | 8634584 | |
H10B | – | William Dalsgaard Christensen | H10B | 2075 m | Grå start | 8634585 | |
H12A | – | Mathias Veggerby Jensen | H12A | 3175 m | Grå start | 8634586 | |
H14B | – | Emil Nysom Jensen | H14B | 2800 m | Grå start | 8634587 | |
H21AK | 10:26:55 | Jan Scheel | H21AK | 6275 m | Blå start | 8634588 | |
H21AK | 10:42:41 | Søren Flyvbjerg | H21AK | 6275 m | Blå start | 8634591 | |
H21AK | 10:50:00 | Mads Kappel Jensen | H21AK | 6275 m | Blå start | 8634589 | |
H21AK | 11:08:00 | Jakob Madsen | H21AK | 6275 m | Blå start | 8634590 | |
H45B | 11:54:00 | Kim Dalsgaard Christensen | H45B | 2750 m | Rød start | 8634592 | |
H55AK | 11:04:00 | Helge Søgaard | H55AK | 3125 m | Rød start | 8634593 | |
H60A | 11:11:00 | Helmut Hilden | H60A | 5150 m | Blå start | 8634594 | |
H75A | 12:01:00 | Ole Jensen | H75A | 3075 m | Rød start | 8634595 | |
Røyken orienteringslag | |||||||
D70A | 10:17:59 | Birgitte Bekkelund | D70A | 2550 m | Rød start | 8634597 | |
H85A | 10:46:00 | Magne Bekkelund | H85A | 2250 m | Rød start | 8634596 | |
SC Klecken | |||||||
D50A | 10:52:35 | Barbara Dresel | D50A | 4075 m | Rød start | 8634613 | |
H16A | 11:26:14 | Timo Kreyer | H16A | 6550 m | Blå start | 8634607 | |
H20A | 10:30:05 | Jonas Dresel | H20A | 8350 m | Blå start | 8634612 | |
H20AK | 10:39:39 | Jan Saß | H20AK | 6275 m | Blå start | 8634605 | |
H20AK | 10:52:34 | Lennart Gooß | H20AK | 6275 m | Blå start | 8634608 | |
H21A | 11:06:32 | Markus Dresel | H21A | 10125 m | Blå start | 8634611 | |
H21A | 11:22:00 | Patrick Dresel | H21A | 10125 m | Blå start | 8634610 | |
H35A | 11:11:00 | Axel Entrup | H35A | 8350 m | Blå start | 8634604 | |
H55AK | 10:25:45 | Uwe Dresel | H55AK | 3125 m | Rød start | 8634609 | |
H55AK | 11:13:00 | Wolfgang Matziol | H55AK | 3125 m | Rød start | 8634606 | |
SK Uusi | |||||||
D55AK | 10:05:10 | Maire Meriheinä | D55AK | 2550 m | Rød start | 8635761 | |
H21AM | 11:05:00 | Eero Tuomaala | H21AM | 7900 m | Blå start | 8635756 | |
H21AM | 11:42:36 | Aleksi Pietikäinen | H21AM | 7900 m | Blå start | 8635759 | |
H21AM | 11:53:00 | Samuli Saukkonen | H21AM | 7900 m | Blå start | 8635757 | |
H50A | 10:50:32 | Timo Pietikäinen | H50A | 6625 m | Blå start | 8635758 | |
H55AK | 10:15:00 | Ulf Meriheinä | H55AK | 3125 m | Rød start | 8635760 | |
SV Hildesia Diekholzen | |||||||
D20A | 11:25:56 | Annika Strauß | D20A | 6275 m | Blå start | 8620485 | |
H16A | 11:42:00 | Nilas Stamer | H16A | 6550 m | Blå start | 8620617 | |
SVG Pönitz | |||||||
H16B | 10:06:55 | Leif Leo Dittmers | H16B | 4125 m | Rød start | 8623935 | |
Sandefjord Orienteringsklubb | |||||||
H45A | 11:02:44 | Lars Erik Gjein | H45A | 7900 m | Blå start | 8634598 | |
Sandnes IL - Rogaland | |||||||
D45B | 10:44:57 | Bjørg Furland | D45B | 2750 m | Rød start | 8634599 | |
H45A | 10:52:33 | Tom Furland | H45A | 7900 m | Blå start | 8634600 | |
Sarpsborg OL | |||||||
H60A | 10:48:37 | Bernt O. Myrvold | H60A | 5150 m | Blå start | 8634601 | |
Sauda Orienteringsklubb | |||||||
D16A | 11:54:00 | Kaya Dirksen | D16A | 5175 m | Blå start | 8634603 | |
H50A | 11:34:00 | Peter Dirksen | H50A | 6625 m | Blå start | 8634602 | |
Silkeborg OK | |||||||
D10B | – | Astrid Faber Fenger-Grøn | D10B | 2075 m | Grå start | 8634614 | |
D18A | 10:23:51 | Celine Hinge Krogsgaard | D18A | 5150 m | Blå start | 8634615 | |
D21AM | 11:08:00 | Lise J. Pedersen | D21AM | 5175 m | Blå start | 8634616 | |
D21C | – | Grete Eriksen | D21C | 2800 m | Grå start | 8634617 | |
D40A | 11:37:00 | Signe Faber | D40A | 5175 m | Blå start | 8634618 | |
D45A | 10:17:38 | Heidi Hinge Krogsgaard | D45A | 5175 m | Blå start | 8634619 | |
D50A | 11:27:00 | Susanne Høiberg | D50A | 4075 m | Rød start | 8634620 | |
D55A | 10:31:00 | Dorthe Hansen | D55A | 3950 m | Rød start | 8634624 | |
D55A | 10:48:07 | Britt Hermanrud | D55A | 3950 m | Rød start | 8634623 | |
D55A | 10:52:17 | Annelli Sandbæk | D55A | 3950 m | Rød start | 8619451 | |
D55A | 10:57:08 | Inga Jager | D55A | 3950 m | Rød start | 8619363 | |
D55A | 10:57:30 | Tove Jakobsen | D55A | 3950 m | Rød start | 8634622 | |
D55A | 11:00:40 | Inger Lise Simonsen | D55A | 3950 m | Rød start | 8634625 | |
D60A | 11:24:58 | Hanne W. Svendsen | D60A | 3125 m | Rød start | 8634626 | |
D60A | 11:40:00 | Nelly Skammelsen | D60A | 3125 m | Rød start | 8634628 | |
D65A | 10:57:51 | Susanne Gasbjerg | D65A | 3125 m | Rød start | 8634632 | |
D65A | 11:10:29 | Lisbet Sortkjær | D65A | 3125 m | Rød start | 8634629 | |
D65A | 11:12:26 | Vibeke Vogelius | D65A | 3125 m | Rød start | 8634633 | |
D65A | 11:14:58 | Birthe Helms | D65A | 3125 m | Rød start | 8634631 | |
D65A | 11:32:00 | Hanne Mortensen | D65A | 3125 m | Rød start | 8634630 | |
H10A | – | Asbjørn Faber Fenger-Grøn | H10A | 2150 m | Grå start | 8634635 | |
H16A | 10:57:28 | Elias Hinge Krogsgaard | H16A | 6550 m | Blå start | 8634636 | |
H20A | 10:13:24 | Emil Beck Laursen | H20A | 8350 m | Blå start | 8634637 | |
H21A | 11:25:00 | Martin Fjordvald | H21A | 10125 m | Blå start | 8634638 | |
H21AK | 10:15:49 | Keld Hinge Krogsgaard | H21AK | 6275 m | Blå start | 8634639 | |
H45A | 11:30:00 | Flemming Adamsson | H45A | 7900 m | Blå start | 8634640 | |
H50A | 11:11:47 | Jens Ozol | H50A | 6625 m | Blå start | 8634641 | |
H55A | 10:30:00 | Erik Bobach | H55A | 6550 m | Blå start | 8634645 | |
H55A | 10:44:32 | Jens Børsting | H55A | 6550 m | Blå start | 8634643 | |
H55A | 11:01:47 | Anker Møller | H55A | 6550 m | Blå start | 8634644 | |
H55A | 11:43:00 | Morten Kjær | H55A | 6550 m | Blå start | 8634646 | |
H60A | 10:19:53 | Bjarne Christensen | H60A | 5150 m | Blå start | 8634647 | |
H65A | 10:31:18 | Knud Fjordvald | H65A | 4350 m | Rød start | 8634650 | |
H65A | 11:03:16 | Eigil Skammelsen | H65A | 4350 m | Rød start | 8634648 | |
H65A | 11:15:24 | Knud Vogelius | H65A | 4350 m | Rød start | 8634649 | |
H70A | 10:37:30 | Poul Nøhr | H70A | 3475 m | Rød start | 8635752 | |
H70A | 10:40:48 | Clive Allen | H70A | 3475 m | Rød start | 8635755 | |
H70A | 10:55:55 | Lars Ole Larsen | H70A | 3475 m | Rød start | 8635751 | |
Skagen OK og Motion | |||||||
D45B | 11:22:00 | Lene Mogensen | D45B | 2750 m | Rød start | 8635762 | |
H45B | 11:29:23 | Per Mogensen | H45B | 2750 m | Rød start | 8635763 | |
H55AK | 10:38:09 | Jørgen Jensen | H55AK | 3125 m | Rød start | 8635764 | |
Skien OK | |||||||
D21AK | 11:27:40 | Silje Borge Hovi | D21AK | 4375 m | Blå start | 8635766 | |
D55A | 10:42:36 | Grete Borge Hovi | D55A | 3950 m | Rød start | 8635768 | |
H21A | 11:26:00 | Eirik Larsen | H21A | 10125 m | Blå start | 8635767 | |
H60A | 10:14:10 | Harald Hovi | H60A | 5150 m | Blå start | 8635765 | |
Skive AMOK | |||||||
D21C | – | Lis Poulsen | D21C | 2800 m | Grå start | 8635769 | |
D21C | – | Tina Sevelsted | D21C | 2800 m | Grå start | 8635770 | |
D45B | 10:57:41 | Ellen Kjærgaard Brydsø | D45B | 2750 m | Rød start | 8635771 | |
D45B | 11:08:53 | Inge løvig Pedersen | D45B | 2750 m | Rød start | 8635772 | |
D45B | 11:24:00 | Inge Degn | D45B | 2750 m | Rød start | 8635773 | |
D50A | 11:13:00 | Anita Mogensen | D50A | 4075 m | Rød start | 8635774 | |
H21A | 11:16:44 | Lars Elkjær Lund Poulsen | H21A | 10125 m | Blå start | 8635775 | |
H55AK | 10:22:47 | Erik Flarup | H55AK | 3125 m | Rød start | 8635778 | |
H55AK | 10:29:59 | Kaj Skov | H55AK | 3125 m | Rød start | 8635776 | |
H55AK | 10:46:11 | Gert Johannesen | H55AK | 3125 m | Rød start | 8635779 | |
H55AK | 10:59:41 | Niels Filtenborg | H55AK | 3125 m | Rød start | 8635777 | |
H55AK | 11:07:00 | Knud Hansen | H55AK | 3125 m | Rød start | 8635781 | |
H55AK | 11:17:00 | Viggo Poulsen | H55AK | 3125 m | Rød start | 8635780 | |
St. Binderup OK | |||||||
D14B | – | Laura Houkjær Rolighed | D14B | 2800 m | Grå start | 8635782 | |
D21AK | 11:46:00 | Vibeke Stilling Pedersen | D21AK | 4375 m | Blå start | 8635783 | |
D21B | 11:08:20 | Lene Maria Ørts Clemmensen | D21B | 3000 m | Rød start | 8635784 | |
D35B | 10:55:00 | Dorte Friis | D35B | 3000 m | Rød start | 8635785 | |
D55AK | 10:13:42 | Pia Hejlskov Mogensen | D55AK | 2550 m | Rød start | 8635787 | |
D55AK | 10:51:00 | Ellen Korsbæk | D55AK | 2550 m | Rød start | 8635786 | |
H12A | – | Mikkel Stilling Pedersen | H12A | 3175 m | Grå start | 8635788 | |
H12B | – | Christian Houkjær Rolighed | H12B | 2150 m | Grå start | 8635789 | |
H14A | 11:51:00 | Rasmus Stilling Pedersen | H14A | 4175 m | Rød start | 8635790 | |
H21AK | 10:00:00 | Rico Hejlskov Mogensen | H21AK | 6275 m | Blå start | 8635793 | |
H21AK | 10:25:39 | Lasse Korsbæk | H21AK | 6275 m | Blå start | 8635792 | |
H21AK | 10:56:22 | Morten Stilling Pedersen | H21AK | 6275 m | Blå start | 8635791 | |
H21AK | 11:01:00 | Michael Houkjær Rolighed | H21AK | 6275 m | Blå start | 8635794 | |
H21AM | 11:27:16 | Kåre Clemmensen | H21AM | 7900 m | Blå start | 8635795 | |
H55A | 11:06:46 | Per Korsbæk | H55A | 6550 m | Blå start | 8635796 | |
H55AK | 11:03:00 | Frode Mogensen | H55AK | 3125 m | Rød start | 8635798 | |
H55AK | 11:18:00 | Karl Johan Clemmensen | H55AK | 3125 m | Rød start | 8635797 | |
H60A | 10:44:27 | John Dalsgaard Sørensen | H60A | 5150 m | Blå start | 8635799 | |
Stavanger Orienteringsklubb | |||||||
D12B | – | Silje Husdal | D12A | 3175 m | Grå start | 8635800 | |
D14A | 10:33:48 | Sara Marlene Nystrøm Olsen | D14A | 4125 m | Rød start | 8625250 | |
D45A | 10:46:20 | Tone Cecilie Nystrøm | D45A | 5175 m | Blå start | 8629258 | |
D45AK | 11:55:00 | Brit Vivian Meling | D45AK | 3125 m | Rød start | 8621989 | |
D70A | 10:12:24 | Turid Nystrøm | D70A | 2550 m | Rød start | 8621200 | |
D70A | 10:27:24 | Haldis Olaug Glendrange | D70A | 2550 m | Rød start | 8621128 | |
H10B | – | Heine Husdal | H10B | 2075 m | Grå start | 8621199 | |
H12A | – | Arne Jacob Nystrøn Olsen | H12A | 3175 m | Grå start | 8620641 | |
H45AK | 10:24:41 | Espen Fyhn Nilsen | H45AK | 3950 m | Rød start | 8627413 | |
H45AK | 10:58:00 | Jørgen Nilsen | H45AK | 3950 m | Rød start | 8630093 | |
H50A | 10:34:21 | Stein Arne Olsen | H50A | 6625 m | Blå start | 8627328 | |
H55AK | 11:09:00 | John Abrahamsen | H55AK | 3125 m | Rød start | 8626839 | |
H70A | 10:33:55 | Øyvind Egeskog | H70A | 3475 m | Rød start | 8619463 | |
H70A | 10:37:21 | Svein Glendrange | H70A | 3475 m | Rød start | 8620415 | |
Stokke IL | |||||||
D35B | 10:39:27 | Anikken Dybvik | D35B | 3000 m | Rød start | 8623666 | |
H12B | – | Martin G. Dybvik | H12B | 2150 m | Grå start | 8625684 | |
H35B | 11:24:00 | Kenneth Dybvik | H35B | 4175 m | Rød start | 8619268 | |
H70A | 10:49:30 | Lars Martin Gjein | H70A | 3475 m | Rød start | 8621119 | |
SuS Vehrte | |||||||
D60A | 11:16:01 | Ingrid Müssen | D60A | 3125 m | Rød start | 8628846 | |
H65A | 11:35:00 | Johannes Müssen | H65A | 4350 m | Rød start | 8620660 | |
Svendborg OK | |||||||
D35B | 10:32:38 | Sandra Blichfeld | D35B | 3000 m | Rød start | 8620186 | |
D45A | 10:40:45 | Gitte R. Christoffersen | D45A | 5175 m | Blå start | 8628248 | |
D45A | 10:41:07 | Anita Lunding | D45A | 5175 m | Blå start | 8619455 | |
D55A | 11:22:00 | Hanne Vest | D55A | 3950 m | Rød start | 8625162 | |
D55A | 11:23:00 | Annette Færing | D55A | 3950 m | Rød start | 8629585 | |
D55AK | 10:47:00 | Leila Damkjær Pedersen | D55AK | 2550 m | Rød start | 8623384 | |
D60A | 11:24:00 | Lene Banke | D60A | 3125 m | Rød start | 8628212 | |
D70A | 10:10:00 | Randi Splittorff | D70A | 2550 m | Rød start | 8621356 | |
H20AK | 10:35:20 | Anders Lunding Henriksen | H20AK | 6275 m | Blå start | 8623008 | |
H21AK | 10:28:06 | Daniel Purup-Nielsen | H21AK | 6275 m | Blå start | 8624472 | |
H21AK | 10:32:19 | Steen R. Kirkegaard | H21AK | 6275 m | Blå start | 8626857 | |
H21C | – | Peter Andersen Vest | H21C | 2800 m | Grå start | 8628520 | |
H45AK | 11:03:00 | Bjørn R. Christoffersen | H45AK | 3950 m | Rød start | 8625654 | |
H55AK | 11:10:00 | Ole Axelsen | H55AK | 3125 m | Rød start | 8627412 | |
H60A | 10:18:45 | Per Storm Hansen | H60A | 5150 m | Blå start | 8620111 | |
H60A | 10:40:23 | Bjarne Andersen | H60A | 5150 m | Blå start | 8625555 | |
H65A | 10:55:15 | Torben Kruse | H65A | 4350 m | Rød start | 8627893 | |
H65A | 11:03:34 | Svend Johansen | H65A | 4350 m | Rød start | 8620866 | |
H65A | 11:38:00 | Jens M. Ibsen | H65A | 4350 m | Rød start | 8628314 | |
H70A | 10:32:41 | Ove Splittorff | H70A | 3475 m | Rød start | 8621115 | |
H70A | 10:42:02 | Bent Sørensen | H70A | 3475 m | Rød start | 8630871 | |
H70A | 10:54:54 | Knud Erik Thomsen | H70A | 3475 m | Rød start | 8629590 | |
H75A | 11:35:50 | Herluf Jensen | H75A | 3075 m | Rød start | 8625410 | |
Søllerød OK | |||||||
D12A | – | Ellen K. Larsen | D12A | 3175 m | Grå start | 8627887 | |
D14A | 10:30:56 | Camille Marie Næstoft Juhl | D14A | 4125 m | Rød start | 8628353 | |
D16A | 11:05:00 | Alberte Kaae-Nielsen | D16A | 5175 m | Blå start | 8628196 | |
D21B | 11:52:00 | Dorthe Hansen | D21B | 3000 m | Rød start | 8627852 | |
D21C | – | Trine Næstoft | D21C | 2800 m | Grå start | 8619097 | |
D45B | 10:56:42 | Lisbeth Søgaard Jensen | D45B | 2750 m | Rød start | 8629586 | |
D50A | 10:36:58 | Anne Kaae-Nielsen | D50A | 4075 m | Rød start | 8621893 | |
D65A | 11:06:16 | Jette Stepputat | D65A | 3125 m | Rød start | 8627847 | |
H-begynd | – | Arne Grøndahl | H-begynder | 2150 m | Grå start | 8628994 | |
H10B | – | Benjamin Næstoft Tabanera | H10B | 2075 m | Grå start | 8620401 | |
H12A | – | Marinus Næstoft Juhl | H12A | 3175 m | Grå start | 8619301 | |
H14A | 11:39:56 | Lukas Becker | H14A | 4175 m | Rød start | 8620339 | |
H14A | 11:54:00 | Mathias Buchgreitz | H14A | 4175 m | Rød start | 8620323 | |
H14B | – | Thomas Valdemar Graae | H14B | 2800 m | Grå start | 8622092 | |
H16B | 10:51:00 | Anton Werner Løhndorf | H16B | 4125 m | Rød start | 8629270 | |
H18A | 10:00:00 | Rune Østergaard | H18A | 7900 m | Blå start | 8625612 | |
H18A | 10:12:03 | Julius Molsen | H18A | 7900 m | Blå start | 8624473 | |
H20A | 10:05:00 | Mikkel Kaae-Nielsen | H20A | 8350 m | Blå start | 8625173 | |
H20AK | 10:30:00 | Mads Lassen | H20AK | 6275 m | Blå start | 8619071 | |
H20B | 12:02:00 | Jens K. Larsen | H20B | 4125 m | Rød start | 8619073 | |
H21A | 10:51:05 | Andreas Mikkelsen | H21A | 10125 m | Blå start | 8619310 | |
H21A | 11:27:00 | Aske Jepsen | H21A | 10125 m | Blå start | 8628286 | |
H21C | – | René Tabanera | H21C | 2800 m | Grå start | 8623308 | |
H50A | 10:56:45 | Michael Graae | H50A | 6625 m | Blå start | 8626887 | |
H50A | 11:18:00 | Claus Kaae-Nielsen | H50A | 6625 m | Blå start | 8621140 | |
H50A | 11:23:00 | Kirsten Møller | H50A | 6625 m | Blå start | 8621175 | |
H50A | 11:25:00 | Henrik Molsen | H50A | 6625 m | Blå start | 8621307 | |
H50A | 11:30:00 | Bo Konring | H50A | 6625 m | Blå start | 8625240 | |
H50A | 11:35:00 | Steen Knuhtsen | H50A | 6625 m | Blå start | 8623624 | |
H55A | 10:31:46 | Peter Østergaard | H55A | 6550 m | Blå start | 8621398 | |
H60A | 10:39:46 | Henrik Kleffel | H60A | 5150 m | Blå start | 8628195 | |
H65A | 10:43:56 | Jørgen Münster-Swendsen | H65A | 4350 m | Rød start | 8628169 | |
H65A | 10:48:54 | Ole Berner | H65A | 4350 m | Rød start | 8625242 | |
H70A | 11:12:57 | Mogens Jørgensen | H70A | 3475 m | Rød start | 8629794 | |
H75A | 11:36:17 | Eric Gautier | H75A | 3075 m | Rød start | 8621891 | |
TSV Malente von 1900 e.V. | |||||||
D20B | 11:04:00 | Lisa Ohsolig | D20B | 3000 m | Rød start | 8629471 | |
D21B | 11:53:00 | Sarah Steinbock | D21B | 3000 m | Rød start | 8621030 | |
D40A | 11:21:50 | Anke Suhr | D40A | 5175 m | Blå start | 8628220 | |
D40A | 11:31:00 | Hilke Andersson | D40A | 5175 m | Blå start | 8628292 | |
D55A | 11:19:00 | Claudia Leibrandt | D55A | 3950 m | Rød start | 8619299 | |
D65A | 11:36:00 | Irmtraud Schröder | D65A | 3125 m | Rød start | 8619721 | |
H21AK | 10:42:01 | Dirk Andersson | H21AK | 6275 m | Blå start | 8622557 | |
H21AK | 11:12:00 | Malte Schröder | H21AK | 6275 m | Blå start | 8620782 | |
H21B | 11:37:43 | Stephan Steinbock | H21B | 4175 m | Rød start | 8627251 | |
H50A | 10:53:56 | Oliver Seifert | H50A | 6625 m | Blå start | 8619253 | |
H50A | 11:31:00 | Jörg Höfer | H50A | 6625 m | Blå start | 8627314 | |
H55A | 11:25:29 | Matthias Dittmers | H55A | 6550 m | Blå start | 8620319 | |
H55AK | 11:08:00 | Horst Buhmann | H55AK | 3125 m | Rød start | 8620118 | |
H55AK | 11:20:00 | Reinhard Schröder | H55AK | 3125 m | Rød start | 8620919 | |
H60A | 11:10:00 | Uwe Andersson | H60A | 5150 m | Blå start | 8629593 | |
TSV Neustadt a. Rbge. von 1862 | |||||||
H21AK | 11:06:00 | Simon Soltek | H21AK | 6275 m | Blå start | 8619029 | |
H21AK | 11:07:00 | Lars Hetebrügge | H21AK | 6275 m | Blå start | 8625289 | |
H35B | 11:22:00 | Christoph Hemme | H35B | 4175 m | Rød start | 8629795 | |
H55AK | 10:25:44 | Christian Sternitzke | H55AK | 3125 m | Rød start | 8621074 | |
TSV Nusse | |||||||
D21B | 11:51:00 | Frida Maass | D21B | 3000 m | Rød start | 8629255 | |
D45A | 10:44:38 | Silvia Nolte | D45A | 5175 m | Blå start | 8624134 | |
H14A | 11:53:00 | Finn Morten Nolte | H14A | 4175 m | Rød start | 8619318 | |
H18A | 10:49:00 | Jakob Maass | H18A | 7900 m | Blå start | 8629267 | |
H50A | 10:57:55 | Christian Nolte | H50A | 6625 m | Blå start | 8628417 | |
Tisvilde Hegn OK | |||||||
D10B | – | Dagmar Kopp Stannum | D10B | 2075 m | Grå start | 8621867 | |
D16A | 11:25:52 | Celina Bregensøe | D16A | 5175 m | Blå start | 8619055 | |
D20A | 11:36:00 | Iben Valery | D20A | 6275 m | Blå start | 8619768 | |
D35B | 10:43:46 | Marie Kopp | D35B | 3000 m | Rød start | 8622096 | |
D45B | 10:40:46 | Jannie Nielsen | D45B | 2750 m | Rød start | 8620478 | |
D50A | 10:40:10 | Susanne Gjedsig Thomsen | D50A | 4075 m | Rød start | 8625535 | |
D55AK | 10:27:51 | Birgitte Wraa | D55AK | 2550 m | Rød start | 8623125 | |
D65A | 11:39:00 | Inger Landsperg | D65A | 3125 m | Rød start | 8621017 | |
H21AK | 11:15:00 | Bertram Kopp Stannum | H21AK | 6275 m | Blå start | 8625411 | |
H45AK | 11:11:00 | Jakob Albahn | H45AK | 3950 m | Rød start | 8620652 | |
H50A | 10:15:00 | Henrik Markvardsen | H50A | 6625 m | Blå start | 8621015 | |
H50A | 10:49:27 | Sten Skytte Kirkegaard | H50A | 6625 m | Blå start | 8620527 | |
H55A | 10:40:28 | Henrik Albahn | H55A | 6550 m | Blå start | 8620636 | |
H55AK | 10:27:48 | Henrik Nielsen | H55AK | 3125 m | Rød start | 8628310 | |
H60A | 10:41:01 | Peter Wraa | H60A | 5150 m | Blå start | 8626522 | |
H60A | 10:42:42 | Niels Landsperg | H60A | 5150 m | Blå start | 8621906 | |
TuS Lübbecke | |||||||
D40A | 10:45:00 | Kerstin Kahmann | D40A | 5175 m | Blå start | 8629594 | |
H18A | 10:51:00 | Dorian Tosch | H18A | 7900 m | Blå start | 8620065 | |
H21A | 10:35:00 | Christoph Prunsche | H21A | 10125 m | Blå start | 8619077 | |
H21A | 11:05:21 | Dean Hagedorn | H21A | 10125 m | Blå start | 8628186 | |
H21A | 11:10:27 | Christian Duesmann | H21A | 10125 m | Blå start | 8621244 | |
H21A | 11:30:00 | Colin Kolbe | H21A | 10125 m | Blå start | 8629580 | |
H50A | 11:28:00 | Elmar Tosch | H50A | 6625 m | Blå start | 8628527 | |
H55A | 11:01:22 | Klaus Prunsche | H55A | 6550 m | Blå start | 8618910 | |
Tønsberg OL | |||||||
D10B | – | Wilma Evensen | D10B | 2075 m | Grå start | 8630208 | |
D12A | – | Mathea Gløersen | D12A | 3175 m | Grå start | 8621439 | |
D20AK | 10:46:00 | Sandra Robertsen | D20AK | 4375 m | Blå start | 8621367 | |
D35B | 10:49:00 | Linnea Evensen | D35B | 3000 m | Rød start | 8619031 | |
H14A | 11:38:59 | Sondre Evensen | H14A | 4175 m | Rød start | 8620457 | |
H18A | 10:08:33 | Mathias Gløersen | H18A | 7900 m | Blå start | 8628217 | |
H40A | 11:43:38 | Trond Evensen | H40A | 8350 m | Blå start | 8625219 | |
H50A | 10:47:24 | Frode Robertsen | H50A | 6625 m | Blå start | 8626912 | |
Vestjysk Orienteringsklub | |||||||
D55A | 10:58:49 | Ann-Vibeke Mose | D55A | 3950 m | Rød start | 8625246 | |
D65A | 11:34:00 | Lizzie Olesen | D65A | 3125 m | Rød start | 8630008 | |
H10A | – | Karl Gammelvind | H10A | 2150 m | Grå start | 8619283 | |
H21AK | 10:44:19 | Anders Gammelvind | H21AK | 6275 m | Blå start | 8621123 | |
H55A | 10:50:25 | Mogens Vennevold | H55A | 6550 m | Blå start | 8625593 | |
H60A | 10:23:02 | Varny Vestergaard | H60A | 5150 m | Blå start | 8621144 | |
H65A | 11:40:00 | Niels Henrik Olesen | H65A | 4350 m | Rød start | 8620642 | |
Viborg OK | |||||||
D21A | 11:47:00 | Kristine Baagø | D21A | 6625 m | Blå start | 8624740 | |
D45B | 10:49:40 | Tina kyed | D45B | 2750 m | Rød start | 8621895 | |
D50A | 10:42:05 | Lene Bejer Damgaard | D50A | 4075 m | Rød start | 8623621 | |
D50A | 10:45:33 | Lene Stick Nielsen | D50A | 4075 m | Rød start | 8619447 | |
D50A | 10:59:00 | Helle Nikkel | D50A | 4075 m | Rød start | 8627860 | |
D50A | 11:08:00 | Gitte Fallesen | D50A | 4075 m | Rød start | 8620282 | |
D55A | 11:27:00 | Birgitte Bach | D55A | 3950 m | Rød start | 8624743 | |
D60A | 10:55:32 | Pia Gade | D60A | 3125 m | Rød start | 8620959 | |
H21AK | 10:34:43 | Jakob Gade | H21AK | 6275 m | Blå start | 8621268 | |
H21AK | 10:47:17 | Morten Nikkel Andersen | H21AK | 6275 m | Blå start | 8620862 | |
H21AK | 11:04:00 | Rasmus K. B. Skovsgaard | H21AK | 6275 m | Blå start | 8629309 | |
H45A | 11:14:25 | Tommy Damsgaard | H45A | 7900 m | Blå start | 8622520 | |
H45A | 11:18:38 | Allan Baagø | H45A | 7900 m | Blå start | 8626860 | |
H45AK | 10:53:00 | Peter Fallesen | H45AK | 3950 m | Rød start | 8629614 | |
H45AK | 11:08:00 | Thomas A. E. Andersen | H45AK | 3950 m | Rød start | 8621243 | |
H50A | 11:05:22 | Lennart Bo Kristiansen | H50A | 6625 m | Blå start | 8628207 | |
H55A | 10:44:13 | Jess Rasmussen | H55A | 6550 m | Blå start | 8628336 | |
H55A | 11:01:24 | Stig Barrett | H55A | 6550 m | Blå start | 8627206 | |
H55A | 11:38:00 | Svend Erik Skovsgaard | H55A | 6550 m | Blå start | 8620334 | |
H60A | 10:05:00 | Keld Gade | H60A | 5150 m | Blå start | 8626854 | |
H60A | 10:19:20 | Arne Moe-Jensen | H60A | 5150 m | Blå start | 8628330 | |
H70A | 10:58:45 | Palle Kyed | H70A | 3475 m | Rød start | 8626945 | |
Viking Atletik | |||||||
H60A | 11:07:00 | Sten Funder | H60A | 5150 m | Blå start | 8623034 | |
Vänersborgs SK | |||||||
D12A | – | Matilda Cederberg | D12A | 3175 m | Grå start | 8627866 | |
H50A | 10:33:11 | Peter Cederberg | H50A | 6625 m | Blå start | 8627934 | |
Västerviks orienteringsklubb | |||||||
D14A | 11:13:00 | Eira Hertin | D14A | 4125 m | Rød start | 8620873 | |
D45B | 10:55:13 | Anna Hertin | D45B | 2750 m | Rød start | 8627921 | |
H10B | – | Olof Hertin | H10B | 2075 m | Grå start | 8628259 | |
H16A | 11:45:00 | Joar Hertin | H16A | 6550 m | Blå start | 8620898 | |
H18A | 10:12:25 | Isak Hertin | H18A | 7900 m | Blå start | 8628529 | |
H50A | 10:43:32 | Michael Hertin | H50A | 6625 m | Blå start | 8620774 |
Oprettet af MeOS 3.3.579: 25-03-2016 16:07:09